Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gegužės 26 d., antradienis

"ANNY" nagų lakas (spalva Model off duty 168.30)Manau visos sutiksite, kad moters rankos yra jos vizitinė kortelė. Gražūs ir tvarkingi nagai yra ypatingai svarbu. Turiu labai daug nagų lakų, o šis ANNY nagų lakas tikrai pateko į mano favoritus. Vakar gavau daug laiškų su klausimais kokį nagų laką naudojau nuotraukose, tad šiandien jums atskleisiu šią mažytę paslaptėlę.
Dėl nuostabios spalvų gamos, ir dėl kokybės ANNY nagų laką ypač vertina profesionalai. ANNY lakas greitai džiūsta, lengvai ir idealiai lygiai lakuoja nagus, suteikia jiems dailų blizgesį, ilgai laikosi. Specialios formos plokščiu pailgintu profesionalams pritaikytu teptuku laką lengva užtepti, o rezultatas atrodo stulbinamai!Man be galo patiko buteliukų dizainas, jie atrodo prabangiai ir kokybiškai. Mano turimas numeriukas model off duty 168.30 iš kolekcijos "Fashion blogger in the city N.Y Graffity hotspots". 
Daugiau atspalvių iš šios kolekcijos:Jis tobulos koralinės - persikinės spalvos. Aš jį įsimylėjau!!!. ANNY nagų lakų spalvos nerealios, norėčiau išbandyti ir daugiau atspalvių, nes kokybė labai gera. Lako konsistencija skysta, lakuoju dviem sluoksniais. Šio lako tūris 15ml , tad jo užteks ilgam. Nors nagų lakas ir yra labai kokybiškas , bet vis vien siūlau naudoti nagų laką , kuris užbaigia manikiūrą t.y suteikia papildomo blizgesio ir prailgina lako išsilaikymą.

Aš dažniausiai naudoju  viršutinį nagų laką iš Seche Vite arba iš Essence.

Vakar visą dieną fotografavau savo rankas, nes lako spalva nereali - kaip tik vasarai! :D
Kaip jau supratote ANNY nagų lakai nėra iš pigiausių, tačiau jie verti kiekvieno savo cento. Jei neklystu jie kainuoja apie 11 eur, tačiau kai kurioms spalvoms būna akcijos.

Šį nagų laką galite įsigyti parduotuvėse Kristiana bei Kosmada.

Daugiau informacijos apie ANNY nagų lakus rasite čia:


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi 
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą