Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gegužės 22 d., penktadienis

MAKE UP FACTORY kosmetikos pristatymas bei naujienos

Iš pat ryto lėkiau į Kristianoje vyksiantį MAKE UP FACTORY kosmetikos pristatymą. Nekantravau susipažinti su MAKE UP FACTORY kompanijos atstovu - Diego Schober. Išgirdau labai daug patarimų ir naujienų, tad skubu jums viską papasakoti plačiau.
                       
                           

Apie MAKE UP FACTORY. Viskas prasidėjo nuo ambicingos vizijos sukurti aukščiausios kokybės kosmetikos priemones, kurias galėtų naudoti ne vien makiažo meistrai. Glaudžiai bendradarbiaujant su žymiausiais Europos gamintojais, vizija tapo realybe. Sukūrus modernią kolekciją buvo nustatyti nauji kosmetikos standartai. Estetiškas dizainas ir stulbinamas paprastumas. Žvilganti geltona spalva su matine juoda atskleidžia šiuolaikišką elegancijos sampratą. „Make up Factory“ siūlo aukštą kokybę ir išskirtinį dėmesį grožiui. Elitinių makiažo meistrų įkvėpta „Make up Factory“ produkcija norima pabrėžti individualų veido grožį. Nėra jokių taisyklių – tik grožio priemonės, kurios įkvepia kūrybiškai atskleisti savo asmenybės grožį.
Makiažo priemonių kolekcija parinkta taip, kad kiekviena moteris tarsi profesionalė galėtų pati sau sukurti makiažą. Išskirtinės konsistencijos „Make up Factory“ priemones makiažo meistrai mėgsta ir pripažįsta dėl unikalios jų kokybės.Man labai patinka šios firmos kosmetika. Ji yra labai kokybiška bei profesionali. Šios kosmetikos kokybė niekada jūsų nepaves ir neteks ja nusivilti.


Diego Schober pristatymo metu labiausiai akcentavo lūpas, akis bei veido bruožų išryškinimą t.y skruostikaulių paryškinimą bei highlighterio reikalingumą. 

Man labai patiko lūpų blizgesiai, kurie tobulai dengiasi, gerai laikosi, bei drėkina lūpas. Spalvos tikrai vertos dėmesio ! Norėčiau išskirti Skin Luminazer, kuris yra būtinas norint atlikti gaivų ir vasarišką makiažą. Jis labai gerai išsisklaido, oda atrodo natūraliai švytinti. 


Dar vienas produktas, kuris mane sužavėjo tai akių šešėliai bei fiksuojanti pudra. Akių šešėlių pasirinkimas, kaip matote, labai platus. Jų pigmentacija puiki, išsisklaido labai lengvai bei laikosi puikiai. Tiesa, norėčiau parekomenduoti visada naudoti akių šešėlių pagrindą, kuris padės ilgiau išlaikyti šešėlius savo vietoje. Fiksuojanti pudra yra labai stipri ir atlaikys visus odos išbandymus. Ją labai rekomenduoju nuotakoms ar tiesiog merginoms žinančioms, kad su makiažu reikės išbūti visą dieną, o gal ir naktį. Tai pat šią fiksuojamąją pudrą galima naudoti ir ant lūpų. Taip taip teisingai supratote ant lūpų. Jums tiesiog reikės užtepti lūpų blizgį, paimti servetėlę ją uždėti ant lūpų, paimti šepetėlį, pamirkyti jį į pudra bei tapšnojamaisiais judesiais padengti ant servetėlės. Tuomet servetėlę reikia nuimti ir vėl užtepti blizgių ir tt ..Šį ritualą kartoti tris kartus po, kurio jūsų lūpos bus pasiruošusios visiems įmanomiems išbandymams. Taip pat svarbu paminėti, kad norint atlikti tobulą makiažą reikalingi geros kokybės šepetėliai. Čia taip pat MAKE UP FACTORY turi jums ką pasiūlyti. Šepetėlių šereliai labai švelnūs, su jais patogu dirbti. 


Dar pamiršau paminėti, kad man labai patiko automatinis akių eyelineris, kurio gale yra įtaisyta kempinėlė linijai ištušuoti. Tai labai praktiškas ir reikalingas dalykas, kadangi jei neturite daug šepetėlių ar nežinote , kurį naudoti, jums puikiai pavyks išsklaidyti eyelinerį ir su šia kempinėle.

Išgirdau daug naudingų patarimų iš Diego Schober atliekant makiažą ir štai keletas jų:


Jei norite, kad blakstienos būtų padažytos nuo pat šaknų iki galiukų naudokite servetėlę. Uždėkite ją ant akies voko, atsimerkite ir laikant servetėlę dažykite įprastu būdu blakstienas. Servetėlės dėka neištepsite ir nesugadinsite makiažo, bei nudažysite 100 % visų blakstienų ilgį.

Jei norite, kad skruostikauliai būtų pabrėžti tinkamoje vietoje - nusišypsokite. Tokiu būdu daug paprasčiau atrasite taisyklingą padėtį skruostikauliams išryškinti.

Jei norite vizualiai prailginti savo kojas, Diego Schober taip pat turi ką jums pasiūlyti. Jums reikės spindinčios pudros ar bronzerio, bei šepetėlio. Paimkite priemonės ant šepetėlio ir per visą kojų ilgį (per vidurį)braukite liniją žemyn. Šį triuką visažistai naudoja modeliams ant podiumo - optiškai prailginti kojas.


Gavau kelis produktus testavimui:

MAKE UP FACTORY  Automatic Eyeliner
MAKE UP FACTORY Sensitive Eye Shadow Base
MAKE UP FACTORY  Bronze Luminizer 01
MAKE UP FACTORY Eye Colors 27
MAKE UP FACTORY Shimmer Lip Tube
MAKE UP FACTORY Nagų lakas 40
MAKE UP FACTORY Eye Shadow (Havanna Brown)
MAKE UP FACTORY CC Foundation
MAKE UP FACTORY Lip Color 106
MAKE UP FACTORY kosmetinė

Nekantrauju išbandyti visus produktus ir būtinai su jumis pasidalinsiu savo atradimais!!! 


Daugiau informacijos apie MAKE UP FACTORY kosmetiką rasite čia: 

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi 
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą