Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 3 d., trečiadienis

Ellamé veido kaukėsBe galo norėjau išbandyti Ellamé kaukes ir pagaliau aš jas turiu.!!!
Pirmoji mano išbandytoji buvo Ellamé Hydro Complex kaukė.
Ellamé Hydro Complex kaukė – tai idealus pasirinkimas odos drėgmei atstatyti, odai atgaivinti po saulės vonių ar vėjo keliamų iššūkių, odos skaistumui ir jaunatviškumui išlaikyti po ilgo buvimo šildomose ar kondicionuojamose patalpose.

Ši kaukė mane pakerėjo, nes oda labai atsigavo, tapo stangri, elastinga, prisotinta drėgmės. Mano oda jautė itin didelį odos drėkinimą, kuris reikalingas ypač vasaros sezonu, esant itin aktyviai saulei.

Ellamé Hydro Complex veido kaukė yra prisotinta:
Hialurono rūgštis;
Acetil tetrapeptidas - 15;
Natūralūs augaliniai ekstraktai:
Alavijų lapų sultys;
Prancūzinio erškėčio žiedų ekstraktas;
Damaskinių rožių žiedų aliejus;
Spirulinos ekstraktas;
Žaliosios arbatos ekstraktas;
Vaistinės ramunėlės žiedų ekstraktas;
Europinio alyvmedžio aliejus;
Vitaminas E;
Pantenolis.

Išskirtinė sudėtis reguliuoja odos drėkinimą epidermyje ir gilesniuose odos sluoksniuose, sutraukia poras, gerina odos elastingumą ir ją minkština.
Antroji kaukytė- Ellamé Anti-aging.
Ellamé Anti-aging kaukė Jūsų odai suteiks maksimalų odos senėjimą atitolinantį efektą!Puikiai stangrina veido odą, padeda sumažinti tiek smulkiąsias tik atsiradusias raukšleles, tiek giliąsias veido raukšles, atstato odos elastingumą ir drėgmę.

Šią kaukę itin rekomenduočiau moterims turinčių problemų su raukšlelėmis, suglebusiai oda, praradusioms veido spindesį. Puiki kaukė - veikia labai gerai. Nors turiu tik kelias smulkias raukšleles kaukė lyg išlygo jas ir jų nebeliko. Manau naudojant reguliariai rezultatai bus akivaizdūs ir džiuginantys.

Ellamé Anti-aging komplekso sudėtis:
Hialurono rūgštis;
Palmitoil heksapeptidas – 12;
Palmitoil tetrapeptidas - 7;
Acetil tetrapeptidas - 15;
Keramidai;
Koloidinis auksas;
Alfa lipoinė rūgštis;
Kofermentas Q10;
Hidrolizuotas šilkas;
Europinio alyvmedžio aliejus;
Vitaminas E.

Ellamé Anti-aging kompleksas veikia ne tik išoriškai odą papildydamas reikiamomis medžiagomis, bet ir skatindamas gilesnių odos sluoksnių regeneraciją!


Esu labai patenkinta šiomis kaukėmis ir galiu drąsiai jas rekomenduoti ir jums. Naudoti labai paprasta, poveikis akivaizdus. Kaina gali šiek tiek gluminti (apie 5,61 eur), bet jos vertos kiekvieno išleisto cento!Šias kaukes galite įsigyti: eurovasitinėje, efarma.lt, varlė.lt ir tt.

Daugiau informacijos apie kaukes rasite čia:Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą