Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 26 d., penktadienis

Essence Fun Fair (riboto leidimo) vasaros kolekcijaPramogos ir linksmybės garantuotos! Kartu su naująja riboto leidimo “fun fair” kolekcija leiskitės į nepamiršamą kelionę po atrakcionų parkus liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Ore tvyrantis nuostabus cukraus vatos, spragintų kukurūzų ir saldainių kvapas bei jaudinančios karuselės sukurs puikią nuotaiką. Spalvų paletėje vyrauja tokios pastelinės spalvos kaip vanilės, persikinė, metinė, rožinė ir ryški levandų. Tikra sensacija keturi nauji satininiai matiniai nagų lakai su skirtingais saldainių aromatais ir dar dvi nagų dekoracijos, kurios ant tavo nagų atrodys tarsi cukraus vata! Šio sezono must – have sąraše yra ir plaukų gumelės supakuotos mieloje saldainių dėžutėje. Keliaukime į atrakcionų parką... kartu su essence!essence fun fair – akių šešėliai

Visiška fantastika! Trys skirtingos spalvos vanilė– rožinė, mėtinė ir levandų bei švelni ir lengva akių šešėlių tekstūra padės sukurti nepriekaištingai atrodantį makiažą. Užtepus daugiau spalva bus dar intensyvesnė. Parduotuvėje rasite šias spalvas: „01 you´re mint-blowing”, “02 be my marshfellow!” ir “03 plump it up”. Kaina apie €3,09*.essence fun fair – lūpų dažai

Vasariškos lūpos! Ryški rožinė ir gaivi persikinė – tai, vasaros spalvos ant tavo lūpų. Lūpų dažai pusiau permatomos spalvos, o dėka plono aplikatoriaus bus dar lengviau naudoti. Parduotuvėje rasite šias spalvas: “01 ring around the rosy” ir “02 sweetheart´s sweet tooth”. Kaina apie €2,59*.
essence fun fair – skaistalai

Meilė iš pirmo žvilgsnio. Dvi skaistalų spalvos: intensyvi rožinė ir švytinti abrikosų bei lengva tekstūrą garantuos gaivią, vasarišką išvaizdą. Natūraliai atrodantys, rausvi skruosti lyg neseniai būtum grįžusi iš pasivažinėjimo atrakcionų kalneliais. Parduotuvėje rasite šias spalvas: “01 ring around the rosy” ir “02 sweetheart´s sweet tooth”. Kaina apie: €3,39*.
essence fun fair – spindintys perlai

Gražūs tarsi saldainukai. Spindintys perlai padengs tavo veidą ir kaklo zoną subtiliu blizgesiu. Pastelinės spalvos tarsi gražiausi viso pasaulio saldainiai. Parduotuvėje rasite: “01 keep sweet and sparkle on!”. Kaina apie: €3,99*.
essence fun fair – nagų lakas

Kvepia saldainiais. Madingai atrodantys nagai su keturiomis vasariškomis spalvomis: mėtinė, rausva, rožinė ir persikinė ir lengvai matiniu efektu. Visi nagų lakai kvepia tarsi saldainiai ir primins kelionę į atrakcionų parką. Parduotuvėje rasite šias spalvas: “01 you´re mint-blowing”, “02 be my marshfellow!”, “03 ring around the rosy” ir “04 sweetheart´s sweet tooth”. Kaina apie: €1,99*.essence fun fair – cotton candy nails Cukraus vata! Blizgučių ir pudros derinys suteiks tavo nagams cukraus vatos efektą. Nulakuokite nagus norima spalva ir kol nagų lakas dar neišdžiūvęs apibarstykite juos – štai ir viskas! Parduotuvėje rasite šias spalvas: “01 candylicious” ir “02 sugar for my honey!”. Kaina apie: €2,79*.
essence fun fair – plaukų gumelės

Taip miela… susirišk savo plaukus su šomis švelniomis, elastingomis gumelėmis ir leiskis į dar vieną pasivažinėjimą kalneliais! Penkių pastelinių spalvų gumelės supakuotos į mielą saldainių dėžutę. Parduotuvėje rasite: “01 the bright ride of life”. Kaina apie: €2,79*

Labai tikiuosi, kad ši riboto leidinio kolekcija bus ir pas mus Lietuvoje. Labiausiai noriu išbandyti kvepenčius nagų lakus bei spindinčius perlus. :) 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą