Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 30 d., antradienis

Lūpų blizgesys iš Mary KayDar pavasario pradžioje ieškojau lūpų blizgio būtent tokio atspavio ir tikrai nesitikėjau , kad jį atrasiu Mary Kay seminare. O juk sakoma, kai kažko nesitiki, tas ima ir atsitinka. Taip nutiko ir man.
Merginos seminare darėsi makiažą, kai aš užmačiau šį lūpų blizgį. Iš tolo švietė ši nereali spalva ir galvojau sau tyliai... nu prašau, kad tik būtų geras produktas,o ne tik spalva...Produkto yra 6 g, spalva - exotic orchid , kvapo beveik nėra. Iš pirmo žvilgsnio konsistencija pasirodė truputi tąsi, klampoka, tačiau tas jausmas dingo užsitepus blizgį ant lūpų. Net,sakyčiau ,visai kitas pojūtis. Blizgis ant lūpų nelimpa, labai sodri spalva, gerai pasidengia, išsilaiko gerai. Jis gerai drėkina lūpas, nesausina, jos atrodo putlios ir sodrios.


Aš taip džiaugiuosi šiais lūpų dažais, nes vasarą ryškios lūpos geriausias įvaizdžio akcentas. Labai rekomenduoju! :)))

Iš šios serijos lūpų blizgių yra ir kitų atspalvių vertų dėmesio, o ypač nude spalvos.


Šį blizgį galite įsigyti Mary Kay tinklalapyje arba per konsultantes. Kadangi aš bendravau su Roberta, į ją galite drąsiai kreiptis. 

roberta.kazilioniene@gmail.com
tel. nr 860773888

Daugiau informacijos apie kosmetiką rasite čia: Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą