Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 12 d., penktadienis

"MAKE UP FACTORY" Lip Color lūpų dažai Nr.106

Aš esu pamišusi dėl kvepenčių dalykėlių. Visuomet vertinu gerą kvapą, na juk negali priemonė būti nemaloni mūsų nosytei ar ne? Lūpų dažų kvapas labai juntamas, kadangi lūpos yra tiesiai po mūsų nosyte...Kai gavau MAKE UP FACTORY lūpdažiuką numeriu 106 iškart nutirpau ir kaip sakoma susilydžiau.. Jis kvepia ar tai šokoladu, ar tai kakava, na kažkas į tą pusę. Žodžiu nerealus kvapas. Žinoma vien tik kvapu šis produktas manęs nesužavėtų, todėl skubu paminėti dar kelias jo gerąsias savybes.

Konsistencija bei pigmentacija.
Lūpdažis labai minkštos konsistencijos, tekstūra kreminė, labai gerai drėkina lūpas. Pigmentacija labai gera. Šie dažai labai universalūs, kadangi galite kontroliuoti lūpdažio ryškumą. Norint natūralaus įvaizdžio, švelnios karamelinės- nude spalvos, pakaks vieno ar dviejų potėpių, norint ryškesnio įvaizdžio, lūpdažiu reikės pasitepti keturis ar daugiau kartų.
Lūpų dažai nesulipina lūpų, jaučiamas labai malonus pojūtis, kaip vazelino. Iš šios serijos yra labai daug kitų atspalvių, kurie taip pat verti dėmesio. Patogus bei kokybiškas metalinis įpakavimas, be to šie lūpų dažai patikrinti dermatologų. Kaina ~ 15.50 eur.

Labai rekomenduoju išbandyti ir jums. Manau įsimylėsite juos taip pat. :)

Šiuos lūpų dažus galite įsigyti: http://www.kristiana.lt/ bei http://www.e-kosmada.lt/ parduotuvėse.
Daugiau informacijos rasite:
https://www.facebook.com/pages/KristiAna/153148511372586?fref=ts

https://www.facebook.com/kosmada?fref=ts

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą