Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 18 d., ketvirtadienis

MAKE UP STORE Akių šešėliai bei Akių dulksnaMAKE UP STORE garsėja savo kokybiškais akių šešėliais, kuriuos šiandien ir apžvelgsiu.


Turiu du produktus, kurie visiškai skiriasi tiek spalva, tiek savo tekstūra.Pirmasis mano turimas produktas- akių šešėliai MICROSHADOW (atspalvis cashewnut).
Dėžutė patogi naudojimui, plasmasinė, apvertus pakuotę šešėliai neiškrenta (kas patikėkite yra taip pat svarbu, nes kiek kartų aš tokiu būdu buvau sugadinusi šešėlių..gaila net prisiminti..).Atspalvį pavadinčiau šampaniniu, labai daug skirtingų blizgių dalelyčių, kurios sukuria chameleono efektą.Pigmentacija puiki, produktą lengva išsklaidyti šepetėliu. Man šešėliai išsilaikė visą dieną, tad jokių problemų su jais neturėjau. Gamintojas teikia, kad kokią spalvą mes patome pakuotėje, tokią ir turėsime realybėje. Galiu pasakyti, kad tai grynų gryniausia tiesa, tačiau pasitepus ant akies voko man spalva atrodo dar labiau gražesnė.:)


Kita priemonė - akių dulksna EUEDUST (atspalvis misty forrest).

Akių dulksna man yra naujovė, kadangi anksčiau nebuvau naudojusi tokio tipo priemonės. Įpakavimas niekuo nesiskiria nuo ankstesnio produkto, tik jokiais būdais nebandykite jo apversti, kadangi tai birus produktas. :) Vos tik atidariau priemonę mano visos rankos jau buvo blizgios, todėl elkites labai atsargiai su šia dulksna, nes ji be galo pigmentuota ir blizgi. Jei darysitės sau makiažą visada rekomenduoju pirma dažyti akis, o tik vėliau visą veidą padengti pudra. Tokiu būdu dažantis išvengsite nereikalingų blizgučių ant veido ir nesugadinsite makiažo.Nežinau net kaip pavadinti šią spalvą , nes ji keičiasi priklausomai nuo apšvietimo. Galima įžvelgti daug metalinių atspalvių. Puikus pasirinkimas norint atlikti dūminį makiažą vakarui. Prieš naudojant šią priemonę būtinai naudokite šešėlių pagrindą, kitu atveju jums dulksna gali subėgti į raukšleles. Jei norite itin ryškaus efekto naudokite drėgną šepetėlį.Šios dvi priemonės iš MAKE UP STORE yra be galo įdomios, kurios atras savo paskirtį kiekvienos moters kosmetinėje.
MAKE UP STORE profesionalios kosmetikos parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, Užupio g. 27/Polocko g.1.

Daugiau informacijos apie kosmetiką rasite čia:

https://www.facebook.com/MakeUpStoreLTL

http://www.makeupstore.se/ltlt/home.php

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą