Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 8 d., pirmadienis

MAKE UP STORE Lūpų pieštukas bei SkaistalaiKadangi jau vasara ir vis daugiau norisi ryškių spalvų, norėčiau jums pristatyti du gaminius iš MAKE UP STORE , kurie yra ryškūs ir puikiai tiks saulėtoms vasaros dienoms.

Truputis informacijos apie pačią kompaniją.

MAKE UP STORE yra viena iš greičiausiai augančių Švedijos kompanijų, turinti daugiau kaip 180 parduotuvių 20 šalių visame pasaulyje. Tai ne tik profesionalios kosmetikos kompanija. Šis prekinis ženklas vienu didžiausiu prioritetu laiko edukaciją, todel siūlo ne tik profesionalius makiažus, bet ir profesionalias makiažo pamokas ir grupinius kursus.

MAKE UP STORE orientuojasi į kiekvieno kliento asmeninius poreikius ir siūlo aukštos kokybės kosmetikos produktus protingomis kainomis. Make Up Store kosmetika yra profesionali, tačiau pritaikyta ir kasdieniniam naudojimui, kartu su stipriu pigmentu naudojama ir kuo daugiau natūralių ingredientų, tokių kaip alijošius, ramunėlės, įvairūs aliejai, sviestai ir kt. Produktai netestuojami su gyvūnais, kokybiški ir sveiki.

MAKE UP STORE klientai - tiek profesionalūs makiažo meistrai ir modeliai, tiek paaugliai, namų šeimininkės, įmonių darbuotojai ir vadovai. MAKE UP STORE klientai yra visi, kuriems rūpi jų išvaizda ir domisi grožio mada.


Labai mėgstu persikinius, švelniai rožinius atspalvius, kadangi suteikia truputėlį daugiau romantiškumo, skaistumo.


Turiu puikų lūpų pieštuką iš MAKE UP STORE (turima spalva sharp rose), kuris man begalo patiko dėl savo nerealaus išsilaikymo. Patikėkite, ir gėriau ir valgiau, o lūpų pieštukas liko savo vietoje. Jis yra gan kietas, tačiau labai pigmentuotas, todėl lengva brėžti liniją.Jį galima naudoti ir kaip lūpdažį, tiesiog padenkite lūpų pieštuku visas lūpas ir gausite ilgai ištiekantį matinį lūpdažį. Jo kaina yra apie 15 eur. Tikrai nėra maža, tačiau aš labai patenkinta jo kokybe. Jei jums reikia , kad lūpos išliktų visą dieną ar vakarą nepriekaištingos, tikrai nepagailėkite pinigėlių ant gero lūpų pieštuko kaip šis.

Skaistalai skaistalai skaistalai!!! Be jų niekur! Jie yra be galo reikalingi atliekant makiažą, norint paryškinti veido bruožus.


Mano turimi skaistalai yra taip pat iš MAKE UP STORE (turimas atspalvis coral lace). Kuo toliau, tuo labiau, aš suprantu, kad profesionali kosmetika absoliučiai skiriasi nuo masinės gamybos kosmetikos. Masinės gamybos kosmetika tikrai negali pakonkuruoti su profesionalia ir visažistų mėgstama kosmetika.


Šie skaistalai be galo pigmentuoti. Reikia labai mažo priemonės kiekio(man pakanka vieno šepetėlio potėpio). Šie skaistalai nėra matiniai, yra akivaizdžiai matomos labai smulkios blizgios dalelės, kurios labai gražiai spindi saulės šviesoje. Skaistalai man išsilaikė visą dieną ir nieko nereikėjo taisyti. Puiki kokybė - nėra ką ir pridurti. Šių skaistalų kaina yra apie 14 eur.
Viską apibendrinus, galiu pasakyti, kad pirmoji pažintis su MAKE UP STORE produktais pavyko ir paliko labai gerą įspūdį. Šiuos produktus patarčiau naudoti kartu todėl , kad spalvos labai kartu dera. Tikrai rekomenduoju ir jums išbandyti šią kosmetiką, kadangi ji pasižymi puikia kokybe.

MAKE UP STORE profesionalios kosmetikos parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, Užupio g. 27/Polocko g.1.

Daugiau informacijos apie kosmetiką rasite čia:


https://www.facebook.com/MakeUpStoreLTL

http://www.makeupstore.se/ltlt/home.php

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

2 komentarai: