Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 18 d., ketvirtadienis

Makeup Factory Shimmer lip tube blizgisDar vienu savo atradimu galiu drąsiai vadinti šį lūpų blizgį iš Makeup factory- Shimmer lip tube.
Jį jau buvau minėjusi savo apžvalgoje apie priemones, kurios šiuo metu karaliauja mano rankinėje, tačiau noriu plačiau apie jį pakalbėti bei apžvelgti.
Visų pirma patogi pakuotė - išspaudi norimą kiekį priemonės ir užsitepi. Taip pat didelis pliusas- skaidri pakuotė. Galima matyti kokia produkto spalva, tekstūra. Šis blizgis labai blizga, turi daug smulkių blizgių dalelyčių. Man pasitaikė nemažai blizgančių lūpdažių, kurie kai užsitepi ant lūpų atrodo labai pigiai ir labai nemaloniai juntamos spindinčios dalelytės. Šis lūpų blizgis yra tobulas. Jo spindesys atrodo be galo prabangiai, blizgučiai labai maži todėl nedaug juntami. Dėl intensyvaus švytėjimo lūpos atrodo putlesnės. Alavijo ekstraktas esantis sudėtyje drėkina bei puoselėja lūpas.
Shimmer lip tube nr 01 nerealiai spindi saulės šviesoje, na, o vakare jis alsuoja brabanga. Tiesa, jo konsistencija yra šiek tiek lipni, bet, žinokite, verta praleisti pro akis šį mažą minusą dėl tokio gražaus vaizdo.
Labai rekomenduoju išbandyti šį lūpdažį. Spalvų pasirinkimas didelis nuo pačios šviesiausios, akinančio balto spindesio, kurį aš ir turiu, iki bordo atspalvio.


Be blykstės.

Su blykste.


Produkto yra 15ml, kaina ~ 13 eur.

Šiuos lūpų dažus galite įsigyti:http://www.kristiana.lt/ bei http://www.e-kosmada.lt/ parduotuvėse.


Daugiau informacijos rasite:

https://www.facebook.com/pages/KristiAna/153148511372586?fref=ts

https://www.facebook.com/kosmada?fref=ts

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi
asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis

2 komentarai:

  1. ha, vakar kaip tik jį išbandžiau jį pirmą kartą :) pamačiusi pakuotėje galvojau, jog niekada tokio nenešiosiu. bijojau perlamutro ar baltos spalvos ant lūpų, bet nieko panašaus. ant lūpų atrodė puikiai :)

    AtsakytiPanaikinti