Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 29 d., pirmadienis

Nerealus kaklo papuošalas - rožančiusJau gan seniai negaliu atsidžiaugti šiuo gautu papuošalu. Kai tik jį gavau nešiojau vos ne kiekvieną dieną ir vis neprisiruošdavau apie jį parašyti. Na, bet šiandien prisiruošiau ir galvoju reikia greičiau jį aprašyti, nes visai nunešiosiu. :)Šis papuošalas yra rankų darbo. Kryžius yra neapsakomo grožio, labai kruopščiai pagamintas. Jei gerai suprantu jis pagamintas atliekant sutažo techniką, o ji gan sudėtinga...Įkeliu nuorodą jums pasižvalgyti kaip išvis atrodo ta sutažo technika: http://www.auksarankes.lt/straipsnis/pasidaryk-pati/sutazo-technika-sage-i-plaukus

Pats kryželis yra gana masyvus, bet rožančių mėgėjoms jis tikrai patiks. Aš manau jį puikiausiai galima būtų pakabinti ir mašinoje, nors kam tokiam grožiui prapult pakabintam , geriau jį nešioti. :)Pasikartosiu, kad papuošalas atrodo labai prabangiai, kruopščiai pagamintas ir į jį idėta labai daug kantrybės bei  meilės. Ačiū labai už šį papuošaliuką https://www.facebook.com/daivuce/photos_stream saugos mane kiekvieną dieną. :)


Papuošalo nuotraukos su blykste
Įkeliu ir daugiau auksarankės kuriamų papuošaliukų nuotraukų.

3 komentarai:

  1. Pastaruoju metu tokie kaklo papuošalai kaip rožančius vėl tapo populiarūs. Asmeniškai man tai labai gražu. O šitas tavo, tai absoliučiai nerealus. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pastebėjau, kad kaklo papuošalai rožančiai labai madingi dabar. Man pačiai irgi labai gražu. Norėčiau rasti tokį kaip Jūsų, nes atrodo tikrai nerealiai gražiai.

    AtsakytiPanaikinti