Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. birželio 30 d., antradienis

Stangrinamasis kūno kremas iš "RASA"

Kaip jau ir minėjau ankstesniame įraše, lankiausi Rasa kosmetikos surengtame susitikime ir gavau nemažai priemonių išbandyti. Tad šiandien norėčiau pradėti Rasos kosmetikos apžvalgą nuo Stangrinamojo kūno kremo. Šis kremas iš karto traukia akį savo pasteline, dangaus žydrumo pakuotės spalva. Taigi, pažiūrėkime, kas slepiasi jos viduje. :)


Pakuotė labai patogi, išsispaudi reikiamą kiekį, galima taupiai sunaudoti. Labai patinka pats dizainas bei pakuotės spalva. Šios priemonės kvapas yra kažkas nerealaus. Aš vis atidarinėjau pakuotę, kad pauostyti. Kvepia kava, tačiau kvapas nėra aitrus, o labai švelnus ir užburiantis. Jis turi itin patikti saldaus kvapo mėgėjoms.


Unikalios formulės poveikį užtikrina trijų aktyvių komponentų sąveika.
Jūrų dumblių (Pepha-tight) ekstraktas bei kofeinas skatina odos atsinaujinimą, aktyviai tonizuoja ir suteikia jai elastingumo.

Hialuronas intensyviai drėkina bei, kartu su kitais pažangiais komponentais, kuria stangrios odos efektą. Aš pastebėjau , kad hialuroną pradėjo naudoti labai daug gamintojų, tikriausiai dėl to, kad moterys labai mėgsta šį komponentą.


Kremo konsistencija nėra labai skysta, tačiau nėra ir tiršta. Sakyčiau per viduriuką- pats tas. Kremas susigeria į kūno odą gana greitai, nepalieka riebumo ir lipnumo jausmo. Jei skubate drąsiai galėsite rengtis drabužius ir lėkti savo reikalais.

Tūris- 200ml, kaina ~ 4.10.


Gamintojas žada strangrinamąjį poveikį, bet aš labiau jutau maitinimo ir drėkinimo efektą, nors šioks toks stangrinamasis poveikis juntamas. Oda tapo elastinga, labai minkšta ir be galo skaniai kvepianti. Kvapas ant kūno išsilaiko ganėtinai ilgai. Bet kokiu atveju, man ši priemonė labai patiko, ir su mielu noru pirkčiau ją dar kartą.


 Dėl išskirtinio kavos aromato rytinės procedūros bus itin malonios. Patikrinta dermatologų.

Šį kremą galite įsigyti čia: http://eparduotuve.biok.lt/lt/kuno-kremai/176-rasa-stangrinamasis-kuno-kremas-4770001331828.html

Daugiau informacijos apie Rasa produktus rasite čia: https://www.facebook.com/RASAkosmetika?fref=ts

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą