2015 m. liepos 7 d., antradienis

„Colgate Maximum Cavity Protection“ dantų pasta su cukraus rūgštį neutralizuojančia medžiaga bei dantų šepetėlis„Colgate“ skatina keisti įpročius

Šie metai „Colgate“ taip pat ypatingi, nes sausį Lietuvoje buvo pristatyta naujosios technologijos „Colgate Maximum Cavity Protection Sugar Acid Neutraliser™“ dantų pasta.

Netinkama kasdienė burnos priežiūra yra pagrindinė ėduonies atsiradimo priežastis. Sąjungos „Ateitis be ėduonies“ duomenimis, dantų ėduonis yra labiausiai paplitusi lėtinė liga pasaulyje – ja serga 80 proc. visų pasaulio gyventojų. Lietuvoje su šia problema susiduria net 90% vaikų iki 7 metų. Su ta pačia problema susiduria ir suaugusieji – net 72% lietuvių per pastaruosius keletą metų yra plombuoti dantys. Tai reiškia, kad daugiau nei trijų ketvirtadalių lietuvių dantys turi ėduonį. „Colgate“ kompanija nuolat kovoja su šia XXI a. epidemija, skatindama visuomenės sąmoningumą įvairiais renginiais ir iniciatyvomis.

Lietuvoje burnos higiena vis dar nėra prioritetas šeimose. 2014 m. „Colgate“ atlikta internetinė apklausa parodė, jog dauguma lietuvių valosi dantis kartą per dieną ar rečiau, nėra įsitikinę, kad valydami dantis pasiekia visus paviršius, dažnai vartoja daug cukrų turinčius produktus bei nežino, kad dėl tam tikrų ligų gali padidėti ertmių susidarymo rizika.

Šiais metais  kompanija išleido 8 metus tobulintą produktą – „Colgate® Maximum Cavity Protection“ dantų pastą. Ši dantų pasta, pagaminta pritaikius naują technologiją, leidžia sumažinti dantų ėduonies pažeidimus net iki 50 proc., o sudėtyje esantis kalcis ir fosfatas stiprina dantų emalį 20% daugiau negu kitos dantų pastos.


„Colgate-Palmolive“ kompanija, atsižvelgdama į tyrimų rezultatus pasauliniu mastu apie vis didesnį ėduonies paplitimą, pristatė naują dantų pastą nuo ėduonies „ColgateMaximum Cavity Protection plus Sugar Acid Neutralizer“. Tai – pirma ir vienintelė dantų pasta su unikalia cukraus rūgštį neutralizuojančia medžiaga ir fluoridu. 

Klinikiniai tyrimai buvo atlikti su 14 tūkst. pacientų. „Colgate“ didžiuojasi kovoje su ėduonimi įvykdžiusi perversmą. Na 14 tūkst tikrai daug.Dantų pasta yra minkštoje plastikinėje pakuotėje, 75 ml. Daugelis ant šepetėlio deda labai daug pastos. Patikėkite, jums užteks išspausti žirnio dydžio pastos su kuriuo išvalysite dantukus taip pat efektingai. Konsistencija standi, baltos spalvos, kvepia gaiva, mėta. 
Labai laiku gavau išbandyti šios pastos, kadangi manoji jau pasibaigė. Colgate atstovai pradžiugino tikrai laiku. :) Man ši pasta labai patiko. Joje nėra granulių , gerai išvalo, palieka gaivumo ir švarumo jausmą, be to tausoja dantis. Kadangi mano dantys ir taip balti aš renkuosi pastas, kurios apsaugo dantis ar dantenas. Ši puikus pasirinkimas. Be to, pirmą kartą teko išbandyti pastą su cukraus rugštį neutralizuojančią medžiagą. Žinoma, aš plika akimi nematau kaip ten kas ką neutralizuoja, ( :)))) juk būtų keista jei matyčiau, tačiau, manau, naudojant pastoviai, dantų būklė pagerėtų. 
Taip pat gavau dantų šepetėlius. Vieną rožinį (labai atitaikė spalvą dieviškai graži :))), o kitą mėtinės-žalsvos spalvos. Iš manęs buvo iškart konfiskuotas žalsvos spalvos šepetėlis. Kas daugiau jei ne vyras....Paprastas šepetėlis , o suteikia tiek daug laimės jam. :)))Šis šepetėlis apnašas  šalina 3 būdais
1. Ilgesni priekiniai šereliai lengviau pasiekia ir pašalina apnašas nuo galinių dantų.
2. Smailėjantys šereliai skirti sunkiai pasiekiamoms vietoms.
3. Guminiai šereliai padeda nuvalyti dantų paviršių.

Labiausiai man patiko šerelių minkštumas. Labai malonūs šereliai, nedirginantys, švelniai nuvalo ir dantenas. Taip pat guminis šepetėlio paviršius leidžia itin tvirtai laikyti rankoje šepetėlį.
Viską apibendrinus noriu pasakyti, kad šios priemonės man patiko ir su malonumu jas naudosiu ir toliau. Siūlyčiau rūpintis ne tik balta šypsena, bet ir dantukų bei dantentų gera būklę, o jai palaikyti jums prireiks dantis tausojančios pastos kaip ši.


Siūlau pažiūrėti video apie šią dantų pastą ir jos poveikį:Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

1 komentaras:

  1. Man ši pasta daug labiau patinka nei signal firmos, kurią dabar visi giria :)

    ___________________________
    Waterpik kaina ir akcija 

    AtsakytiPanaikinti