Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. liepos 22 d., trečiadienis

Didžioji "Signal" dantų pastų apžvalgaPo pertraukos į Lietuvos sugrįžo legendinio prekės ženklo „Signal“ dantų pasta. Pakeitusi įvaizdį ir patobulinta remiantis naujausiomis technologijomis, „Signal“ dantų pasta padės įgyvendinti svajonę – turėti akinamai baltą šypseną, ir sieks tapti viena iš rinkos lyderių.

Ilgus metus rinkoje buvęs vienu iš populiariausių prekių ženklų, „Signal“ įgyvendino esminius pokyčius ir šiandien gali pasigirti dantų pasta, veikiančia naujausių technologijų pagrindu ir išsiskiriančia ypatinga kokybe.

„Daug žmonių su nostalgija prisimena trijų spalvų – baltos, raudonos ir mėlynos – „Signal“ dantų pastą. Vis dėlto, šis produktas – jau praeitis, o savo klientams pristatėme šešias naujoves.Lietuvos burnos higienistų draugijos pirmininkės Danguolės Mieldažienės nuomone, didelis dantų pastos pasirinkimas parduotuvių lentynose vartotojui dažnai tampa iššūkiu. „Renkantis dantų pastą būtina žinoti, kad svarbiausias aktyvusis ingredientas joje – fluoridas. Jis stiprina dantų emalį ir pasižymi antibakteriniu poveikiu. Taigi, renkantis dantų pastą verta iš pat pradžių įsitikinti, kad joje yra bent 1000 ppm fluorido“, – pasakojo ji.

Nauja „Signal“ dantų pastos linija „Expert Protection“ buvo kuriama bendradarbiaujant su geriausiais odontologijos specialistais. Ji pritaikyta svarbiausiems visos šeimos poreikiams, tad rūpintis dantų sveikata bus itin paprasta. Šią liniją sudaro dvi dantų pastos, suteikiančios visapusę apsaugą ir kovojančios su ėduonimi, dantų akmenimis, dantenų problemomis ir nemaloniu burnos kvapu. Svarbi sudėtinė šių produktų dalis – specialios mikrogranulės. Jos ne tik užtikrina baltų dantų efektą jau po pirmojo valymo, bet ir padeda išlaikyti švarius tarpdančius, taigi, sujungia skalavimo skysčio ir tarpdančių siūlo privalumus.Aš gavau išbandyti 6 skirtingas dantų pastas:

Signal White Now Triple Power Gold
Signal White Now Ice Cool Mint
Signal Micro-Granules
Signal White System Naturals
Signal Expert Protection Glowing White
Signal Expert Protection Ultra CompleteŽmonės trokšta baltų spindinčių dantų, tad balinamųjų pastų segmentas sparčiai populiarėja. Norėjome vartotojams suteikti galimybę džiaugtis baltais dantimis nebijant, kad dantys taps jautresni. Dėl unikalios patentuotos technologijos „White Now“ produktai ne tik akimirksniu suteikia baltų dantų efektą, bet ir tinka jautriems dantis, padeda atsikratyti apnašų, stiprinti dantenas ir, be abejo, užtikrina gaivų burnos kvapą.

Signal White Now Triple Power Gold

Įprastai balinamosios dantų pastos efektą suteikia tik bėgant laikui. Tyrimais įrodyta, kad „Signal“ linijos „White Now“ efektyvumas yra iki 3 kartų didesnis nei kitų rinkoje esančių balinamųjų pastų, kuriose naudojama panaši technologija. Stipriausią poveikį turintis produktas „White Now Triple Power Gold“ užtikrina net 5 kartus geresnį balinamąjį efektą.

Pasta yra skaidri su blizgiomis dalelėmis, truputis mėlynumo, gerai valo. Po pirmo naudojimo iš karto matėsi efektas ypač tarpdančiuose, kurie iškart tapo švarūs ir balti. Sužavėjo prabangi pakuotė. Manau, kad panaudojus ilgesnį laiką rezultatas bus itin džiuginantis. Šios dantų pastos poveikis yra pats stipriausias siekiant išbalinti dantis, todėl ji puikiai tiks toms, kurios trokšta baltos šypsenos. Prisipažinsiu, iš anksčiau išbandytų balinančių pastų ši pasta tikrai išsiskiria savo veiksmingumu. Rekomenduoju. Tūris- 50 ml.
Signal White Now Ice Cool Mint

Ši dantų pasta taip pat yra balinamoji. Pasta blizgi su mėlyna juosta. Puikiai valo bei balina. Ji yra silpnesnė nei anksčiau minėta, tad šią pastą siūlyčiau naudoti toms, kurios neturi labai didelių problemų su geltonais dantimis, o tik nori palaikyti profilaktiškai dantų baltumą. Tūris- 75ml.

Signal Micro-Granules

Dantų pasta su mikrogranulėmis labai gerai pašalina apnašas. Sudėtyje yra fluoro ir cinko. Dantų pastos spalva žydra su baltais dryžiais. Tikrai nusivalius dantis šia pasta nesijautė jokių apnašų tik gaiva bei švara. Tūris - 75ml.
Signal White System Naturals

Šios dantų pastos užduotis yra ir balinti, ir stiprinti bei apsaugoti dantis žolelių pagalba. Ši dantų pasta kvepia citrina, žolelėmis. Skaidri, žalsvos spalvos su balta juostele. Nėra tokia aitri kaip kitos, švelnesnė, balinimo procesas vyksta palaipsniui. Sakyčiau, kad iš visų pastų ji balina mažiausiai, todėl ją rinktis reikėtų norint apsaugoti dantis. Tūris-75ml.

Signal Expert Protection Glowing White

Ši dantų pasta gerai balina, be to sumažina dantų jautrumą šalčiui ar karščiui. Dėka to , kad pastoje yra mikrogranulės, puikiai išvalomi tarpdančiai. Sudėtyje esantis cinkas apsaugo nuo bakterijų bei padeda kovoti su apnašomis. Dantų pastos spalva šviesiai mėlyna, su granulėmis. Man labai patiko šios dantų pastos idėja- tiek balinti, tiek saugoti bei tausoti dantis, o miktogranules aš dievinu. Tūris-75ml.Signal Expert Protection Ultra Complete

Ši pasta apsaugo emalį nuo karieso ir akmenų stiprina dantenas, suteikia 18 h apsaugą nuo ęduonies, atstato natūralų baltumą, kovoja su bakterijomis. Gerai išvalomi tarpdančiai. Iš esmės, ši pasta turi tikti didesnes problemas turintiems dantims, taip pat kraujuojančioms dantenoms stiprinti. Tūris- 75ml.


Taigi, viską apibendrinus, noriu pasakyti , kad kiekviena čia išvardinta pasta ras sau vartotoją. Žinau, kad "Signal" dantų pastos yra labai geros bei kokybiškos, užsienyje jas labai dažnai naudoja. Išskirti vienos geriausios pastos iš išvardintų negalėčiau, dėl to , kad kiekviena pasta yra savotiška ir kiekvienos pastos užduotis yra vis kita- vienos balinti, kitos apsaugoti dantis nuo žalingų veiksnių. Man tikrai paliko labai gerą įspūdį šios pastos ir jei man leistų rinktis ar Colgate, Blendamed ir tt ..aš tikrai pasirinkčiau "Signal". Siūlau atkreipti dėmesį į šias pastas ir išbandyti.:)Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

2 komentarai:

  1. Man patiko! Naudoju ta pirmutine balinancia esu patenkinta.:)Ir siaip labai neblogos pastos buvo dingusios is prekybos dabar vel pasirode tik kiek suprantu patobulino jas. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Visiškai teisingai.:) Jas patobulino ir vėl paleido į prekybą. :)

    AtsakytiPanaikinti