2015 m. liepos 2 d., ketvirtadienis

Essence tonikas bei serumas veiduiTiek daug kalbame apie tušus ir blizgius, tačiau pamirštame svarbiausia - skaisčią odą. Taip teigia Essence atstovai.


Šias priemones gavau išbandyti ir pagaliau mano rankos dasikapstė ir iki jų. Essence savo linijoje turi ir priemonių probleminei odai. Vienas jų - valomasis tonikas, kuris idealiai tinka jūsų kasdieniams švarios odos ritualams. Jis ne tik pašalina riebalų perteklių nuo odos, išlaiko ją matinę, bet ir pamažu gydo.
Pure skin toner & powder.

Šis tonikas yra plastmasinėje pakuotėje, tūris 200ml. Turi gan aiškiai išreikštą kvapą. Į šį toniką įeina riebalus sugerianti pudra, kurios dėka yra kontroliuojama riebalinių liaukų veikla. Jis gerai valo, po jo oda tampa matine. Jis tikrai netiks jautrią, pažeistą, sausą odą turinčioms merginos. Jį rekomenduočiau paauglėms su mišria ir riebia oda. Produktas nėra brangus, todėl manau jo tikslinė auditorija būtų - paaugliai. Moterims nesiūlyčiau šios priemonės, kadangi yra geresnių tonikų variantų.Pure skin anti-shine pore refining serum.


Serumas yra gan įprastoje pakuoėje, tūris 30ml. Priemonė turi gaivų kvapą, konsistencija panaši į lojono ar serumo. Jis kontroliuoja odos blizgesį, pasitepus juo veidas švelnus, lygus ir matinis. Gamintojas teigia, kad jis kovoja su inkštirais, tačiau didelio poveikio nepastebėjau. Kaip priemonė kontroliuojanti riebalinių liaukų veiklą visai nebloga. Ją taip pat patariu paauglėms, kuriuos nenori išleisti daug lėšų kosmetikos priemonėms.
Jei paklaustumėte ar pirkčiau sau? Nemanau. Tiesiog jau turiu pamėgtus tonikus, kurie puikiai susitvarko su keliamomis užduotimis ir mano veiduku (vietoj toniko renkuosi micelinį vandenį). Be to, mano mišriai, į jautrumą linkusiai odai, jis per stiprus. :) Tačiau, kaip jau ir minėjau, riebiai odai turi tikti.

Daugiau informacijos apie Essence kosmetiką rasite čia:Šiuos produktus bei kitą essence produkciją galite įsigyti Eurokos bei Drogas parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą