Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. liepos 2 d., ketvirtadienis

Kardashian sausas šampūnas plaukams bei Juodųjų kmynų aliejus plaukams
Esu 99 % įsitikinusi, kad dar neesate bandžiusios šios priemonės, kurią netrukus pristatysiu.

Manau nerasime nei vienos moters besidominčia mada, žvaigždžių gyvenimu, kuri nežinotų kas yra Kim Kardashian bei visa Kardashian šeimyna. Kardashian moterys išleido savo linijos grožio priemones. Kai tik pamačiau Kardashian sausą šampūną plaukams  Lietuvoje tiesiog negalėjau jo neišbandyti ir žinoma įsigyjau.Mūsų rinka gali pasiūlyti kelis variantus sausų šampūnų tokius kaip Batiste, tačiau man nepatinka tas miltų jausmas ant plaukų, be to ant juodų rūbų gali matytis šampūno nuotrupos. Nepatika ir buteliuko dizainas. Šis Kardashian sausas plaukų šampūnas yra visai kitoks ir su juo būtų sunku lygiuotis kitiems sausiems šampūnams.
Tai puiki priemonė greitai besiriebaluojantiems plaukams, kuri sugeria riebalų ir nešvarumų likučius, bei atgaivina pavargusius ir gyvybingumą praradusius plaukus. Greitai džiūna ir nepalieka apnašų. Šis aspektas mane ypač sužavėjo, kadangi jo konsistencija ne miltelių, purškiant atrodo jog išeina tik oras labai kvepiantis, tačiau papurškus ant rankos ir plaukų jaučiama pati priemonė, kuri greitai nuriebina plauką ir galvos paviršių.

Anksčiau maniau , kad tai nereikalingas dalykas, kurio galima ir nepirkti, tačiau kai vis dažniau tenka skubėti ir lėkti į susitikimus bei darbus, kartais papračiausiai nespėji nusiplauti galvą, o su riebaluotais plaukais vaiksčioti tiesiog gėda. Šioje situacijoje puikai praverčia mašinoje laikomas sausas plaukų šampūnas. Vienas, du, ir tu jau su plaukais, kaip ką tik iš po dušo.Sudėtis praturtinta juodgrūdžių sėklų aliejumi, vitaminais A ir E, hidrolizuotu šilku, kurie rūpestingai atstato pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems natūralaus žvilgesio. Tokia turtinga šios priemonės sudėtis puoselės jūsų plaukus visą dieną.

Priemonės yra daug 150g, kaina~ 15eur. Ar pirkčiau dar? Nedvejodama. Tai priemonė, kuri mane sužavėjo tiek savo išvaizda, dizainu, tiek puikiu poveikiu. Nežinau ar gali būti geresnis sausas šampūnas už šį. Pirksiu dar ne vieną kartą. Labai rekomenduoju išbandyti. Įsimylėsite šią priemonę ir jūs.


Naudojimas: purkšti ant sausų plaukų 20 cm atstumu. Duoti išdžiūti ir gerai įmasažuoti į galvos odą. Prašukuokite plaukus.


Taip pat gavau mėginuką Juodųjų kmynų aliejų plaukams.


Lengvos tekstūros juodgrūdžių sėklų aliejus iš Azijos puikiai maitina, drėkina ir atstato pažeistų plaukų struktūrą. Sėklose randama apie šimtą vertingų medžiagų-proteinų, riebiųjų rūgščių, vitaminų, aminorūgščių, mineralų ir kitų veiklių medžiagų. Šis lengvai susigeriantis aliejus suteikia plaukams sveiko blizgesio, glotnumo ir teigiamai veikia plaukų augimą. Nepalieka apnašų.

Šis aliejukas labai skaniai kvepia , plaukai akimirksniu tapo švelnūs, lygus ir glotnūs. Labai malonu juos liesti , lengva iššukuoti. Nerealus daikčiukas ypač toms, kurioms sunku susitvarkyti su savo plaukais.

Naudojimas: nedideli kiekį aliejaus išspausti ant delno, tolygiai paskirstyti ant drėgnų arba sausų plaukų.

Galima įsigyti čia: http://www.farouk.lt/parduotuves-preke/juoduju-kmynu-aliejus-plaukams-15ml/

Taip pat šuos produktus galima įsigyti ir jų ofise: 

UAB Sarma profesionalams
Konstitucijos pr. 12-214,
Vilnius, Lietuva

Daugiau infrmacijos rasite čia:Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

1 komentaras:

  1. Geras. Nemačiau šito dalykėlio pas mus dar .:) Reiks išbandyt.:)

    AtsakytiPanaikinti