Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. liepos 27 d., pirmadienis

Mano darytas makiažas bei priemonės, kurias jam naudojauSveikos, gražuolės. Šiandien nusprendžiau padaryti kiek kitokį įrašą ir manau tokių įrašų vis daugės ir daugės. :) Man labai patinka daryti makiažą tiek sau, tiek savo draugėm, galbūt neesu super duper meistrė ir neturiu diplomų, tačiau esu savamokslė ir manau visai nebloga. Šiandien noriu pasidalinti vakariniu makiažu, kurį atlikau savo draugei bei išvardinsiu priemones, kurias naudojau, bei visą makiažo atlikimo eigą. Na, ir nieko nelaukę pradėkime. :)

Visų pirmą prieš atliekant makiažą būtina gerai nuprausti veiduką, kad ant jo neliktų jokių nešvarumų.

Visą veidą patepu makiažo baze (naudojamas Mary Kay primeris su spf 15). Kadangi darau vakarinį makiažą, pirma padažau akis , o tik paskui visą veidą, kad šešėliai nenubyrėtų ir nesugadintų lygios ir gražios veido odos savo pigmentais.Naudojau labai daug šešėlių, juos tarpusavyje maišau, sklaidau, kol išgaunu norimą atspalvį.
MAKE UP FACTORY NR15- chameleono spalvos šešėliai, daug metalinių atspalvių, gražiai liejasi.
MAKE UP STORE MICROSHADOW cashewnut - šie šešėliai yra be galo universalūs ir pravers kiekvienos kosmetinėje.
Mary Kay - labai tinka vakariniam makiažui, labai blizga.
Bell 4 matt - matiniai, persikiniai. Dažniausiai juos naudoju pagrindui.
Rimmel glam eyes

Akių pavedimui naudoju MAKE UP FACTORY automatinį akių pieštuką 01.
Akių tušas - essence get Big lashes triple black. Man jis labai patinka.
Antakiams naudojau Artdeco birius mineralinius šešėlius. Jau laikas man išbandyti kokią nors kitą priemonę antakiams. :)

Kai mūsų akytės jau gražios, keliaujame prie veido.
Sumaišau dvi pudras Mac studio fix fluid spf 15 nr c3.5 su Revlon colorstay normal/dry skin nr22 ir plonu sluoksniu padengiu veidą. Po akimis , ir visą T zoną patepu maskuokliu iš Bell ir viską retušuoju su kempinėle.


Toliau keliauju prie Inglot birios pudros su kuria užbaigiu makiažą. Ji gerai sugeria riebalų perteklių ir leidžia odai neblizgėti. Toliau mėgstamiausia mano dalis veido kontūravimas. Šiam dalykui turiu dvi mylimiausias priemones tai Sleek veido kontūravimo rinkinys bei MAKE UP FACTORY BRONZINĖ PUDRA SUTEIKIANTI ŠVYTĖJIMO. Imu iš Sleek rinkinio bronzinę spalvą ir paryškinu skruostikaulius, nosytę, kaktos zoną. Vėliau imu sekančią švytėjimo suteikiančią priemonę bei paryškinu ja virš skruostikaulių bei virš lūpos. Su MAKE UP FACTORY bronzantu švelniai šepetėliu patepu visą veiduką ir viskas. Turime lygų, švytintį bei išryškintą veiduką.Lūpoms naudoju lūpų pieštuką iš essence 11 in the nude. Juo padengiu visą lūpų paviršių. Ant viršaus užtepu lengvą MAKE UP FACTORY lūpų dažų sluoksnį, kuris suteikia prabangaus žvilgesio.


Tikiuosi jums patiko ir jūs lauksite naujų mano makiažo bandymų.:))


3 komentarai:

  1. Labai grazu daugiau tokiu irasu :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Jūsų darbeliai tikrai labai gražūs. Sakote, kad esate savamokslė, bet dažote tikrai kaip profesionalė. Manau, kad makiažo pamokos Jums padėtų tik dar labiau ištobulėti.

    AtsakytiPanaikinti