2015 m. liepos 3 d., penktadienis

Natūralus lūpų putlintojas "Kandžiukas"Turbūt ne paslaptis, kad dabar tarp merginų yra kažkoks lūpų putlinimo kultas. Visos nori būti su putliomis lūpomis, tačiau daugelis nesiryžta injekcijoms ir ieškosi alternatyvų. O asirodo jų tikrai galima atrasti. :)


Jau labai seniai aš išgirdau apie tokį lūpų balzmą, kuris putlina lūpas ir yra visiškai natūralus. Jau dauguma blogerių spėjo aprašyti "Kandžiuką", o man galimybė išpuolė jį išbandyti tik dabar. Na, bet svarbiausia, kad ir aš jį išbandžiau, ir skubu dalintis įspūdžiais.


Gavau lūpų balzamą įpakuotą labai dailiame popieriuje, puikiai tinka dovanai. Išvyniojus pasklido cinamono kvapas. Hmmm.. Kandžiuko spalva oranžinė ir tepantis ant lūpų ji gan gerai matosi, bet nėra akį rėžianti, tokia, sakyčiau, švelni. Gamintojas įspėja, kad Kandžiuką reikią naudoti tik ant sveikų lūpų. Jokiais būdais nepirkite ir jo nenaudokite jei turite suskeldėjusias ar kitaip pažeistas lūpas.
Ilgai galvojau iš kur toks įdomus pavadinimas "Kandžiukas" juk galėjo jį tiesiog pavadinti lūpų putlintoju. Atsakymo neteko ieškoti ilgai  į šį klausimą, kadangi pasitepus lūpas šiuo balzamu, lūpas, tikrąja ta žodžio prasme, pradeda lyg kandžioti, dilgčioti. Aš net vis bėgdavau prie veidrodžio pažiūrėti ar jos neištino iki begalybės, nes jausmas lyg jos po truputį tinsta ir to pasekoje atrodo putlesnės. :D Poveikis matėsi , lūpos tikrai nepadidėjo labai smarkiai, tačiau atrodė stangresnės, putlesnės ir sultingesnės. Po 40 min dilgčiojimas praėjo.

Ištikrųjų jis veikia labai paprastai. Jo sudėtyje yra cinamono, rozmarino, aštriųjų pipirų, kurie intensyiai skatina kraujotaką. Todėl lūpos patinsta ir atrodo putlesnės.

„Kandžiukas“ pradeda veikti iš karto, tačiau galutinis rezultatas paaiškėja po maždaug 5 minučių. Taip pat „Kandžiuko“ veikimas priklauso nuo individualios organizmo veiklos, kraujotakos ir pasirinkto naudojimo būdo.
„Kandžiuko“ efektas išlieka priklausomai nuo įvairių faktorių: kiek jo užtepate, ar jo „nenuvalgote“ ir apskritai – nuo bendro organizmo jautrumo. Įprastai efektas, tolygiai blėsdamas išlieka apie 1-4 valandas.


Informacija kaip naudoti "Kandžiuką":
Žinau, kad yra dar stipresnis už šį Kandžiuką - dinaminis, tačiau nemanau, kad norėčiau dar didesnio dilgčiojimo ir šis originalus balzamas pats tas.

Kuo skiriasi originalus nuo „Dinamitinio“ „Kandžiuko“?
„Dinamitinis“ „Kandžiukas“ yra stipresnis (x4 kartus), labiau „kandantis“/deginantis nei originalus. Merginoms, kurios dar nėra mėginusios „Kandžiuko“ yra rekomenduojamas originalus variantas, kadangi „Dinamitinis“ gali būti gerokai per stiprus, tačiau nebūtinai labiau putlinantis. Pastarasis yra skirtas mažiau jautrioms merginoms, kurioms originalus „Kandžiukas“ yra per silpnas.
Man patiko ir efektas, ir tiek, kiek jis išsilaiko. Puiku, kad Lietuvoje yra tiek talentingų žmonių, kurie vis sugalvoja, kaip nustebinti mus - moteris. :)

Puslapio nuotrauka,kuriame matomas efektas http://www.naturaluslupubalzamas.lt/

Originalaus Kandžiuko kaina - 9,50 eur.


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

1 komentaras: