Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. liepos 17 d., penktadienis

"Rasa" Anticeliulitinis kūno gelis"Rasa" yra išleidusi naują seriją produktų iš kurių aš išbandžiau bene visus , tačiau šiandien apžvelgsiu man labai patikusį - Anticeliulitinį kūno gelį. Iš tikrųjų, ši kompanija patobulėjo labai smarkiai pradedant nuo įpakavimo bei produktų pateikimo, iki produktų veiksmingumo. Labai smagu matyti taip intensyviai tobulėjantį Lietuvišką prekės ženklą.Truputis informacijos apie "Rasa" Anticeliulitinį kūno gelį.

Unikali trijų sudedamųjų dalių formulė efektyviai kovoja su celiulito sukeltais odos pakitimais. Pažangus komponentas Adiposlim stabdo dėl celiulito suaktyvėjusį riebalų kaupimąsi, skaido susikaupusius riebalus ir mažina odos nelygumus. Ginkmedžių ir kaštonų ekstraktai stiprina kapiliarų sieneles, aktyvina kraujotaką ir pagreitina riebalų skaidymąsi. Dėl sudėtyje esančio mentolio kosmetikos priemonė intensyviai šaldo. Dermatologų patikrinta.

Šis kūno gelis turi stiprų mentolio kvapą bei gerai jaučiamą šaldomąjį efektą. Priemonės yra gana daug net 200 ml, graži bei traukianti akį pakuotė. Gelio konsistencija nėra riebi, labai greitai susigeria, nepalieka lipnumo jausmo, oda tampa lygi bei minkšta. Naudoju su malonumu šią priemonę ir džiaugiuosi ją turinti. 
Visada sakiau, kad anticeliulitinės priemonės yra veiksmingos tik tada, jei sportuojate, daug judate, sveikai maitinatės, kitokiu atveju nemanau, kad tokios priemonės jums padarys kažkokį stebuklą ir jūs tikrai nepajusite jokio efekto. Todėl siūlyčiau derinti sveiką mitybą bei šias pagalbines priemones. Tokiu atveju pasieksite tikrai gerų rezultatų ir matysite akivaizdžius pasikeitimus jūsų kūno vingiuose, ypač sustangrėjusią odą.:) Jei paklaustumėte ar pirkčiau dar? Tikrai taip. Kaina gera (apie 5 eur), visiškai tenkina jo veiksmingumas, taupiai naudojasi. Esu juo labai patenkinta.:) 
Daugiau informacijos apie "Rasa" produktus rasite čia:Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą