Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 18 d., antradienis

Banka Agafji valanti kaukė veidui


Sveikos, gražuolės, šiandien jums noriu papasakoti apie nerealią, šaldančią veido kaukę iš "Banka Agafji" be kurios nebūčiau išgyvenusi šią karštą vasarą. 

Laksčiau po parduotuves ir ieškojau kažkokios šaldančios veido kaukės, nes po tokių karščių nors imk ir dėk ant veido ledo kubelius. Ir žinokite radau!!!! Apie "Banka Agafji" girdėjau daug gerų atsiliepimų, todėl nutariau išbandyti iš gausybės kaukių būtent šios firmos kaukę.Pakuotė iš kart patraukė akį - ryški, gaivi, su užsukamu dangteliu. Tobulą!!!! Manau , kad visos kaukės turėtų būti būtent su tokiu užsukamu dangteliu, nes dažnai mes neišnaudojame viso turinio , o atidaryta pakuotė gali greitai uždžiūti, todėl neretai belieka išmesti likučius. Šios kaukės įpakavimui visi 10 balų. Kaukės yra daug 100ml, užtenka tikrai ilgam , o jei dar ir taupiau panaudojus išvis galėsite džiaugtis kauke dar ilgiau, kvapas lengvai mėtinis, konsistencija labai panaši į gelio. Kaina tikrai maža , mokėjau apie 1,20. 
Gaivinamoji veido kaukė sukurta vertingų Sibiro augalų pagrindu. Giliai drėkina, atgaivina ir atkuria pavargusią odą. Gerina odos būklę ir suteikia skaistumo, stabdo senėjimo požymius. Sibiro iriso ir žolinių daugiamečių gėlių ekstraktai turi daug organinių rūgščių ir flavanoidų, pasižymi antioksidaciniu, drėkinamuoju poveikiu. Pipirmėte ramina ir atgaivina odą.Didžiausias pliusas šiai kaukei už gerą sudėtį, puikiai šaldo veiduką. Gamintojas ištesėjo visus pažadus, man be galo patiko ši kaukė, ir jei jūs norite atsigauti po karštos dienos, būtinai išmėginkite šią nuostabią kaukytę. :) 


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą