Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis

"Essence" XXXL lūpų blizgesiaiSveikos, gražuolės. Kažkaip senokai rašiau įrašą apie lūpų blizgius, o essence blizgiukų turiu tikrai daug, todėl nusprendžiau pasidalinti su jumis nuotraukomis bei atsiliepimais.

Essence kosmetika nėra brangi, visoms prieinama ir tikrai ne prasčiausia. Kaip ir kiekvienas prekės ženklas turi ir nevykusių produktų ir perliukų. Į mano rankas papuolė keli lūpdažiai:

Matinės spalvos:
06 Soft nude
07 Silky red


Jeigu dievini matines lūpas - šie aksominio švelnumo, matinį efektą suteikiantis lūpų blizgesiai ( spalva 06 soft nude ir 07 silky red) skirti kaip tik tau! Švelni, putų tipo tekstūra ant lūpų išlieka kelias valandas, nesausindama jų. Dėka unikalaus lūpų blizgesio šepetėlio - itin lengva lūpų blizgesiu padengti lūpų paviršių.

Man labai patiko raudono spalvos matinis blizgis. Lūpos atrodo sodriai ir ryškiai. Laikosi gerai ir labai skaniai kvepia.


Taip pat turiu ir blizgius atspalvius:
1 baby doll's favourite
3 very berry
022 nude kiss (su blizgučiais)


Pirmi du kažkokio ypatingo kvapo neturi . Gražiai dengiasi ant lūpų. Baby doll's favourite yra labiau į persikinį atspalvį, na, o very berry į rūžavumą. Iš tikrųjų labiau patiko pirmasis, nes rožinių atspalvių nelabai mėgstu. :) 

Nude kiss blizgis skaniai kvepia, turi blizgių dalelyčių, kurios gražiai žėri saulės šviesoje.
Viską apibendrinus, manau , kad šie blizgiai atras sau vartotoją bet kokio amžiaus. Kas mėgsta matinius lūpdažius patariu atkreipti dėmesį ir išbandyti.:) Kaina nėra aukšta, o ir kokybė gera.Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą