Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis

Karamelinis šveitiklis iš "Saflora"
Merginos, kurios skaito įvairius blogus tikriausiai pastebėjo, kad dauguma blogerių pasakojo savo įspūdžius apie Saflora kosmetiką. Aš taip pat išbandžiau nemažai šios produkcijos ir mano bandymai su šia produkcija tikrai dar tęsis, nes ji yra kažkas tobulo...Esu gerbėja saldžių, skaniai kvepiančių šveitiklių. Šis šveitiklis dar vienas mano atradimas. Jis yra puikus viskuo, o jau kvapas..NEREALUS- tikros karamelės. Maniau, kad kvepės pigia, aitria karamele, bet aromatas tiesiog tobulas. Jis yra visiškai natūralus, kas suteikia jam dar didesnį įvertinimą. Tiesą pasakius, aš nesitikėjau, kad man taip patiks šis prekės ženklas, nes pakuotės nelabai išvaizdžios. Bet juk svarbiausia kas slepiasi viduje! Tiesa?:)

Kaip žinote cukrus puiki priemonė senoms ląstelėms nuvalyti ir odai atgaivinti bei jos išvaizdai greitai pagerinti. Cukraus šveitiklis su ekologiškų aliejais švelniai valo ir minkština odą. Tinka jautrios odos puoselėjimui. Lengvai nusiplauna, nenaudojant papildomų priemonių, nepalieka ant odos riebumo pėdsakų.
Kūno šveitiklis pasižymi regeneracinėmis savybėmis. Jis yra puikus odos minkštiklis ir puikiai šalina išsausėjimą ir pleiskanojimą, saugo nuo vandens praradimo, todėl nusiprausus nereikia papildomai naudoti odą drėkinančių priemonių. Kūno šveitiklis yra natūralus odos kondicionierius, oda pasidaro lygi, sveika, jauna. Priemonės yra 150g, kaina apie 6 eur. Labai rekomenduoju šį šveitikli bei būtinai pasižvalgykite po Saflora puslapiuką ten slepiasi daug puikių produktų.:)
Visos saldžių kvapų mėgėjos privalo turėti šį šveitiklį! Taip ir norisi slapčia jį suvalgyti...:D


Poveikis:
• pagerina odos išvaizdą ir šalina pleiskanojimą;
• puikiai minkština ir išlygina odą;
• dėka subalansuoto pH lygio, švelniai valo ir jaunina odą;


Komponentai:
• cukrus yra puiki natūrali priemonė senoms ląstelėms nuvalyti ir odai atgaivinti bei jos išvaizdai greitai pagerinti;
• sviestmedžių aliejus - turi drėkinamųjų, minkštinamųjų, regeneruojamųjų, apsauginių ir priešuždegiminių savybių;
• kokosų aliejus - žymiai sumažina odos sausumą ir yra puikus minkštiklis;
• migdolų aliejus - normalizuoja riebalų liaukų funkciją stabdo porų plėtimąsi;
• vitaminas E - puikiai drėkina, minkština, lygina raukšles epidermio sluoksnyje bei suteikia elastingumo.Naudojimas: masažuojamaisiais judesiais tepkite šveitiklį ant drėgnos odos 1-2 kartus per savaitę, didesnį dėmesį skirdami alkūnėms, keliams ir kulnams. Po to šveitiklį nuskalaukite vandeniu.

Daugiau informacijos rasite čia:

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą