Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis

„Natura Amica“ Natūralus dezodorantas- alūno akmuoAš esu viena iš tų, kurios dar nebandė naudoti kristalo vietoj dezodoranto ir tai man yra didelė naujiena. Tiesą pasakius, nelabai suprantu kaip kažkoks kristalas - alūno akmuo gali pagelbėti nuo prakaitavimo. Bet išbandžiau ir galiu papasakoti savo įspūdžius ir jums.„Natura Amica“ yra pažangi produktų linija, kuri apsaugo vartotojus nuo odos ligų. Šie produktai yra gaminami Italijoje, naudojant tik veiksmingus, saugius ir aktyvius komponentus.
„Natura Amica“ alūno akmuo (kristalas) - natūralus dezodorantas – kalio alūno druska, kuri ištirpusi ant odos efektyviai stabdo bakterijų dauginimąsi, todėl puikiausiai neutralizuoja prakaito kvapą, nesutrikdant natūralaus prakaitavimo proceso. Dėl poras uždarančių savybių, šis dezodorantas sukuria terpę, kurioje negali daugintis bakterijos, tačiau priešingai nei sintetiniai dezodorantai vis tiek leidžia odai kvėpuoti. Alūno akmenėlis nestabdo prakaitavimo, kad iš organizmo galėtų pasišalinti druskos ir kitos kenksmingos medžiagos.
Alūno kristalas yra bespalvis, permatomas ir bekvapis. Jame nėra cheminių medžiagų, alkoholio, jis nelipnus. Alūnas netepa drabužių, todėl ant jų niekada nepaliks nemalonių baltų dėmių. Alūno kristalas mažina alergiją, neerzina odos, reguliuoja prakaitavimą ir atgaivina odą.
Alūno kristalas naudojamas šlapias arba tepamas ant šlapios odos. Taip užtepamas nematomas, plonas mineralo sluoksnis, kuris greitai nudžiūsta ir ilgam apsaugo odą nuo nemalonaus kvapo. Alūno kristalą rekomenduojame naudoti ne tik pažastų, bet ir kojų higienai.
Dezodorantą rekomenduojame naudoti ant švarios odos. Dezodorantas natūraliai apsaugos nuo nemalonaus kvapo 8-12 valandų.

Šis akmenėlis išsiskiria ekonomiškumu – naudojamas mažiausiai metus ir ilgiau.
Viską apibendrinus, šio alūno akmens esmė yra neužkirsti kelią prakaitavimui, o stabdyti bakterijų dauginimąsi. Kai yra stabdomas bakterijų dauginimasis, sumažėja ir blogas kvapas. Jei yra labai daug bakterijų kvapas tampa vis aitresnis ir aitresnis ir jokie dezodorantai nepadės. Iš tikrųjų šis akmuo paliko didelį įspūdį, nes yra visiškai natūralus ir nekenksmingas. Jis labai patiks natūralistėms.:) Vis dėlto jis nepatiks toms, kurios nori jog šis akmuo padarytų stebuklus ir pažastys liktų visiškai sausos. To tikrai nebus. Kaip ir minėjau, šis dezodorantas ne stabdo prakaitavimo, o stabdo bakterijų dauginimąsi. Todėl lieka tik jums nuspręsti kokio poveikio jums reikia. Šį dezodorantą reikia tepti ant švarios odos prieš tai jį sudrėkinus. Pakartotinai ant nešvarios odos jo tepti negalima. Aš rekomenduočiau šį dezodorantą žmonėms, kurie nedaug prakaituoja, taip pat nenaudoti jo per tokius karščius kaip dabar, o geriau naudoti rudenį, pavasarį ar žiemą, tada ir poveikis bus akivaizdesnis. Tūris 60 gr, kaina apie 4 eur. Nusipirkti galite Drogas parduotuvėse.Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą