Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis

Natūralus graikiškų alyvuogių aliejaus muilas "Papoutsanis"Prieš miegą dar noriu jums papasakoti apie Graikišką alyvuogių aliejaus muilą "Papoutsanis". :)

Papoutsanio muilo gamybos istorija savo šaknimis nusikelia į Graikijos salą – Lesvos (Lesbos), kurioje dar 1870 m. pradėjo gaminti šį natūralų, daugelio dar neatrastą, alyvuogių aliejaus muilą. Dimitris Papoutsanis, kuriuo vardu vėliau pavadino šį muilą, pasistatė šioje saloje pirmąją garo varikliu varomą alyvuogių spaudimo gamyklą. Jo nesuvaldoma aistra natūralaus muilo gamybai ir tuos laikus lenkiančios žinios apie jūrinę prekybą, padėjo jam susikurti stabilų ir ilgą laiką klestintį alyvuogių aliejaus muilo gamybos verslą.

Palikimas – Žinios – Harmonija – Autentiškumas – tai vertybės, kuriomis Papoutsanio gamykla vadovaujasi jau pusantro šimto metų, matyt dėl to dabar Papoutsanis yra stambiausias natūralaus muilo gamintojas Graikijoje.Papoutsanis – autentiškas graikiškas alyvuogių aliejaus muilas, kuris gaminamas iš kartos į kartą pagal senas graikų muilo gamybos tradicijas, išsaugant jame patikrintus laikų Viduržemio jūros regiono ingredientus. Šis graikiško muilo gamybos kūrinys yra tyras ir paprastas savo natūralia sudėtimi, kurios kokybė patikrinta beveik 200 šimtų metų patirtimi ir populiarumu. Šiame muile nėra jokių kvapiųjų medžiagų, jokių dirbtinų cheminių elementų ar jo kokybę pagerinančių ingredientų. Muilo sudėtis yra paprasta, kaip per amžius išlikęs natūralaus muilo gamybos receptas: saponifikuotas (muilintas) alyvuogių aliejus, tyras vanduo, valgomoji druska ir citrinos rūgštis, kuri yra natūralus pH balanso reguliatorius).

Nuplautas šiuo alyvuogių aliejaus muilo kūnas ir plaukai išsaugo drėgmę, stangrumą, atsparumą klimato poveikiui, elastingumą ir natūralų spindesį. Tai vienas tinkamiausių ir švelniausių būdų plauti plaukus ir odą. Panaudojus šį muilą plaukams ar kūnui, Jūs nejausite sausos odos sukeliamo diskomforto, plaukus galėsite plauti po kelių dienų, jiems nepraradus švaros blizgesio ir purumo. Jis taip pat puikiai tinka skutimuisi, nes minkštiną plauką ir drėkina odą skutimosi vietoje.
Man šis muilas iš kart primena Graikiją, nes kur  bepasisuksi, visus galima įsigyti šio muilo. Muilo išvaizda iš tikrųjų kažkiek primena ūkišką muilą, tačiau jo kvapas labiau žolelių. Jo yra net 125gr, naudojasi taupiai, užtenka ilgam. Šis muilas patiks merginoms mėgstančioms natūralų produktą be jokių blogųjų priemaišų. Visgi aš visą laiką negalėčiau naudoti tik šį muilą, nes yra daug malonesnių kvapų muilų nei šio, tačiau atsižvelgiant į tai, kad muilas yra tikrai išskirtinis tiek savo istorija, tiek sudėtimi, galima ir pakentėti. Beje jo kainai apie 2 eur. :) 


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą