Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis

Nivea Cocoa Butter Kūno pienelis su kakavaParduotuvių lentynose užmačiau šį pienelį, pauosčiau, nutariau nusipirkti ir tikrai neprašoviau.Natūraliu kakavos sviestu ir vitaminu E papildytas pienelis giliai ir ilgam drėkina bei pašalina nuovargį. Intensyvus drėkinimas papildytas vitaminu E. Greitai įsigeriantis kūno pienelis pavers jūsų odą lygia ir švytinčia. Unikalus bei gardus kakavos aromatas sužadina dar didesnį norą teptis ir teptis pieneliu.

Pienelio yra labai daug net 250ml, patogi pakuotė, gražus dizainas. Šis pienelis yra iš riebesnių, todėl ypač patiks toms, kurios mėgsta gilesnį drėkinimą ir maitinimą. Visgi jis labiau tinka šaltesniam sezonui, todėl jį naudosiu būtent tada, o dabar rinksiuosi lengvesnės konsistencijos losjonus tokius kaip Rasa Intensyviai drėkinantį kūno losjoną su Alaviju. Tačiau tai nereiškia, kad pienelis man nepatiko, atvirkščiai - labai džiaugiuosi jį įsigijusi.


Viską apibendrinus, Nivea pienelis man labai patiko, jį naudosiu vasarai pasibaigus - gera priemonė už gerą kainą. :)

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą