Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 25 d., antradienis

Olivelia Valomosios putos bei Drėkinamasis veido kremas iš olivelia.ltŠiandien turiu gerų žinių natūralios kosmetikos gerbėjoms, nes pasakosiu apie nerealias valomąsias putas bei drėkinantį kremą iš olivelia.lt.Jau nuo 1984m. Macrovita žinoma kaip natūralios kosmetikos gamintoja. Ji pirmoji savo produktų sudėtyje pradėjo naudoti alyvuogių aliejų kaip aktyvųjį ingredientą.

Iš pradžių visa produkcija buvo vadinama Macrovita vardu, o nuo 2006 m. kosmetika, kuri gaminama alyvuogių aliejaus pagrindu, pateikiama kaip atskira produkcijos linija - Olivelia by Macrovita.

Olivelia kosmetika pasižymi aukščiausia kokybe, nes pagal Graikijoje veikiančius norminius aktus kosmetikoje negali būti mineralinių alyvų, parabenų,polipropileno glikolio ir kitų kenksmingų medžiagų.

Olivelia derina aukščiausios rūšies alyvuogių aliejų su kitais natūralios kilmės komponentais, biologiniais elementais bei vitaminais, kurie puikiai puoselėja kūno ir veido odą bei plaukus.

Olivelia produkcija:
- aktyvių ingredientų poveikis patvirtintas "in vitro" arba "in vivo" studijomis. Dauguma ingredientų yra kilę iš ekologiškų ūkių;
- visi produktai yra mikrobiologiškai ir dermatologiškai patikrinti;
- kosmetikoje nėra naftos kilmės produktų (mineralinės alyvos, vazelinų, propilenglikolių ir pan.)
- kosmetika gaminama nedideliais kiekiais, kad klientus pasiektų kuo šviežesnė;
- draugiška aplinkai;
- netestuojama su gyvūnais.Paskutiniu laikotarpiu man pradėjo labai patikti odos priežiūros priemonės su alyvuogių aliejumi. Tokia kosmetika ypač populiari Graikijoje, nes graikai be galo vertina alyvuoges ir mano, kad jos yra grožio šaltinis. Aš bandžiau nemažai kosmetikos priežiūros priemonių su alyvuogių aliejumi , tačiau vis kažkas netikdavo. Kremai su šiuo aliejumi dažnai būna perdėtai riebūs, palieka riebalinę plėvelę ant veido . O tai yra tikrai blogai. Todėl natūralu, kad prieš bandant ir šias priemones truputį dvejojau ar jos man patiks. Tačiau dabar  galiu nusiraminti, nes priemonės puikios ir tikrai neturiu prie ko prikibti.Pradėkime nuo valomųjų putų visų tipų odai. Giliai valo, veiksmingai pašalina nešvarumus, riebalus, veido ir akių makiažą. Nesausina odos. Man be galo patinka putų konsistencija ir aš mieliau renkuosi putas veidui nei kokį prausiklį, nes naudojasi taupiau, maloniau prausia veidą, labai lengva konsistencija. Šių putų yra 150 ml, patogus dozatorius, gaivus kvapas. Šis produktas puikiai atliko savo darbą, išvalė nešvarumus nesausindamas veido.


Aktyvūs ingredientai:
alyvuogių aliejus* - minkština, švelnina, maitina ir tonizuoja
alavijas* - drėkina, ramina
provitaminas B5 - minkšina, skatina gijimą
vaistinė akišveitė* - ramina, turi priešuždegiminių savybių, sutraukia poras
*Bio

99% natūralios kilmės ingredientų

Dermatologiškai patikrintas. Be mineralinės alyvos, parabenų, propilenglikolio, vazelino (petrolatai).
Drėkinantis kremas  riebiai ir normaliai odai. Drėkina, minkština, ramina odą ir padeda išvengti pirmųjų senėjimo požymių. Šis kremas man paliko labai gerą įspūdį. Pati dėžutė yra iš matinio stiklo, 50 ml, kvapas malonus alyvuogių, konsistencija gan standi. Užsitepus kremą ant veido jis gan greitai susigėrė ir nepaliko jokio lipnumo ar riebumo jausmo. Oda akimirksniu tapo lygesnė, minkštesnė. Mano oda yra mišri , tačiau kremas tiko puikiai. Naudoju ir veido putas ir kremą kartu, todėl galiu pasakyti, kad priemonės pagelbėjo atsigauti mano odai , ji tapo labiau prisotinta drėgmės, lygi ir minkšta.
Aktyvūs ingredientai:
alyvuogių aliejus* - minkština, švelnina, maitina ir tonizuoja
šalavijas* - tonizuoja ir balansuoja odą
alavijas* - drėkina, ramina
vitaminas E- saugo nuo senėjimo, palaiko odos drėgmę
simondsijos - maitina odą iš vidaus, didina elastingumą
provitaminas B5 - minkšina, skatina gijimą
*Bio

92% natūralios kilmės ingredientų

Dermatologiškai patikrintas. Be mineralinės alyvos, parabenų, propilenglikolio, vazelino (petrolatai).


Tiesą sakant labai didelių vilčių į šias priemones nedėjau, tačiau likau eilinį kartą maloniai nustebinta.:) Supratau, kad visgi galima rasti tobulas natūralias priemones su alyvuogių aliejumi. Labai rekomenduoju išbandyti, ypač natūralios kosmetikos mylėtojoms. :)

Šias priemones galite įsigyti čia:


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą