Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis

„RASA“ INTENSYVIAI MAITINANTIS RANKŲ KREMAS

Karštomis ir saulėtomis vasaros dienomis mes labai rūpinamės savo veido ir kūno oda, tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti ir savo rankelėmis. O mūsų vargšės rankos - moters vizitinė kortelė. Todėl šiandien jums noriu papasakoti apie man labai patikusį rankų kremą iš RASA.Man be galo patiko kremo įpakavimas, bei jo šokoladinė spalva - dvelkia prabanga. Atidariau kremuką, pauosčiau, ir ką jūs galvojate....- meilės iš pirmo žvilgsnio. Kvapas nerealus!!!  Sakyčiau, kad kvepia makadamijos aliejumis , kuris įeina į kremo sudėtį.

Argano bei makadamijos aliejai atkuria išsausėjusią odą ir suteikia jai išskirtinio švelnumo. Vitaminų kompleksas padeda išsaugoti sveiką odos struktūrą ir veikia kaip antioksidantas. Priemonės konsistencija specialiai pritaikyta rankų odos priežiūrai, taigi Jūsų nevargins riebumo ar lipnumo pojūtis. Patikrinta dermatologų.Galvojau, kad dėl makadamijos ir argano aliejaus kremas bus labai sunkus, riebus ir sunkiai susigers, tačiau kremas susigeria labai greitai, nepalieka nemalonaus riebumo ir lipnumo jausmo. Po šio kremo mano rankos tapo , kaip aksominės, be galo švelnios, minkštos, jas malonu liesti. Naudoju šį kremą gan ilgą laiko tarpą ir galiu pasakyti, kad be galo juo džiaugiuosi . Jį nešiojuosi visur su savimi rankinėje, nes jis mano rankų pagalbininkas nr1. Išduosiu paslaptį..Kartais pasitepu ir pėdų odą..Jos iš karto atsigauna ir tampa be galo švelnios. :)))Ar rekomenduoju? Tikrai taip . Ačiū, RASA, už puikų produktą. :)

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

2 komentarai: