Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis

Verana Kūno sviestas "Gintaras"
Labai džiaugiuosi, kad mūsų broliukai Latviai turi ne ką prastesnius natūralios kosmetikos gamintojus nei mes. Kai tik pamačiau internete šį neįprastą gintarinį kūno sviestą iškart man kilo klausimas:-  O kodėl gi Lietuviai tokio produkto neturi? O gal aš nežinau, kad toks pas mus egzistuoja? Pats faktas, kad kūno sviestas yra su gintaru labai sudomino ir aišku aš jį išbandžiau. O kaip gi kitaip ?:)Kai produktas atkeliavo pas mane atidarius dėžutę labai apsidžiaugiau gavusi dovanų  diskelius voniai, kurie yra prisotinti įvairiais aliejais, bet apie juos papasakosiu truputi vėliau, kai visus išbandysiu. :)


Kūno sviesto yra labai daug net 250ml, konsistencija ganėtai kieta, bet vos tik prilieti rankomis produktą, jis tampa minkštas, žinoma, dėl šilumos. Kvapas labai malonus, nelabai galiu paaiškinti kuo kvepia, bet skaniai( kažkiek primena kvepalus). Dėžutė atrodo gražiai, pavaizduotas gintaras traukia akį. Pats produkto indelis plastikinis, niekuo neišsiskiria nuo kitų kūno sviesto indelių, nes beveik visi kūno sviestai yra įpakuoti būtent tokiose paprastose įpakavimuose.
Kūno  sviestas su gintaru praturtintas augaliniais aliejais  skirtas kasdieniniai odos priežiūrai. Ypač tinka sausai odai. Ji susigeria gerai, minkština odą, saugo ją nuo kenksmingo saulės poveikio. Natūralus gintaras, vitaminas E kartu su bičių vašku ir augaliniu glicerinu turi antioksidacinių savybių. Jie kovoti su odos senėjimo procesais, stiprina kapiliarus, padidina skaidulų gamybą, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą ir stimuliuoja odos regeneraciją. Reguliariai naudojamas kūno sviestas padeda išvengti odos sausumo ir pleiskanojimo, išlaiko odą elastingą ir pamaitintą.
Unikali formulė: 99,8% iš natūralių medžiagų, be konservantų, be dažiklių, be GMO. Naudojamas tik pirmo spaudimo aliejus. 100% natūralus gintaras.

Po šio sviesto mano kūno oda tapo be galo minkšta, ją malonu liesti, skaniai kvepia. Neliko jokio šerpetojimo ar odos tempimo. Esu labai patenkinta šiuo produktu ir būtinai išbandysiu dar ką nors iš šios firmos. Vienintelis minusas aukštoka kaina apie 20 eur, tačiau vertinant , kad tai natūralus produktas bei jo yra tikrai nemažai, kaina atrodo ne tokia ir didelė kaip už tokį gėrį... :)Daugiau informacijos galite rasti čia:

http://www.verana-shop.com/eng/Body_cream_butter/product/Body_cream_butter_amber_Verana

https://www.facebook.com/Verana.Cosmetics

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą