Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis

Wild Mega Volume Mascara Akių tušas


Tušas tušas tušas..kaip gi be jo? Vasarą ypatingai norisi turėti ilgas ir tankias blakstienas, kad gražiu žvilgsniu vilioti aplinkinius. Niekam nepatinka sulipusios ir gumulėliais aplipusios blakstienos, todėl šiandien jums pristatysiu tušą, kuris natūraliai pailgins, pastorins ir nesulipins jūsų blakstienų.Storinamasis blakstienų tušas „Wild Mega Volume” – akimirksniu patamsina bei pastorina kiekvieną blakstieną. Storinamojo blakstienų tušo „Wild Mega Volume” teptukas turi minkštus šerelius su įdubomis, dėl kurių gali paimti daugiau tušo, be to, per vidurį šereliai trumpesni, todėl tušas geriau laikosi ant teptuko.


Šios savybės leidžia akimirksniu paskleisti tušą ant blakstienų ir greitai jas pastorinti.


Suapvalintas teptuko galiukas turi ilgesnius šerelius, pasiekiančius vidiniuose ir išoriniuose akių kampučiuose augančias blakstienas, tad visos blakstienos tampa storos nuo šaknų iki galiukų, o akys atrodo plačiai atvertos.


REZULTATAS. Blakstienos tampa iki 3 kartų storesnės* ir atrodo stulbinančiai didelės. (*palyginus su nedažytomis)
Pats tušas vasariškai ryškus bei žaismingas. Viską ką žadėjo gamintojas - ištesėjo. Mane labai nudžiugino tas faktas, kad tušas nesulipino blakstienų, nes dažniausiai tokio tipo tušai , kurių užduotis yra storinti ir ilginti, palieka didelį ir storą sluoksnį tušo su gumulėliais. Tušą bandžiau ant sesės akyčių. Jos blakstienos yra gan ilgos, tačiau to papildomo ilgio ir tankio dar norisi. :) Kaip matote atrodo labai natūraliai ir gražiai. Šepetėlis patogus, tik gal šiek tiek didokas apatinėms blakstienoms dažyti. Apart to, tušas patiko ir tikrai bus naudojamas kiekvieną dieną. :) Konsistencija gan tiršta, tūris 11ml, kaina apie 7 eur.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi asmeniškai patikusių produktų rekomendacijomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą