Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis

Amway Artistry Hydra-V" kosmetikos pristatymas

Šiandien kėliausi su puikia nuotaika, kadangi žinojau, kad manęs laukia dar viena puiki kosmetikos prezentacija. :) Apie Amway prekės ženklą tikrai esu girdėjusi, tačiau, tiesą pasakius, nieko neesu bandžiusi. Man pasitaikė puiki proga sužinoti daugiau informacijos apie šią kosmetiką, ją išbandyti bei, žinoma, pasidalinti įspūdžiais su jumis. Šiam vakarui siūlau pasidaryti puodelį gardžios arbatos, patogiai įsitaisyti bei paskaityti, mano manymu, tikrai naudingą apžvalgą. :)


Iš pradžių jums papasakosiu apie Amway prekės ženklą prieš pristatant jų produkciją. Todėl nieko nelaukus pradedu. :)

Taigi, „Amway“ yra viena iš didžiausių tiesioginių pardavimų kompanijų pasaulyje. Ši kompanija yra šeimos verslas, įkurtas 1959 m. JAV, Ada mieste. Šiandien „Amway“ veikia daugiau nei 100-te šalių ir regionų, o 2014 m. „Amway“ pajamos siekė 10, 8 mlrd. JAV dolerių.

„Amway“ siūlo daugiau nei 450 priemonių, skirtų puoselėti grožį, sveikatą ir namus. Populiariausi „Amway“ šeimai priklausantys prekės ženklai yra vitaminų, mineralų ir maisto papildai „Nutrilite“; odos priežiūros ir dekoratyvinė kosmetika „Artistry“ ir vandens procedūrų sistema „eSpring“. Visos priemonės yra parduodamos išskirtinai „Amway“ kosmetikos atstovų.

AMWAY PRISTATė NAUJĄ ARTISTRY HYDRA-V™ KOSMETIKOS LINIJĄ

Išskirtinė odos priežiūros inovacija formuoja naują požiūrį į giluminį odos drėkinimąPasitelkdamas mokslinius odos priežiūros laimėjimus, kurie remiasi Nobelio premiją pelniusio Aquaporin geno atradimu, „Artistry“ prekės ženklas rugsėjį Europoje pristato naujausias giluminio odos drėkinimo priemones – kosmetikos liniją „Artistry Hydra-V“.
Žmogaus kūnui vanduo yra būtinas, tai – gyvybės šaltinis, kuris gydo ir teikia sveikatą. Mainais, didžiausias žmogaus kūno organas – oda – reikalauja gausaus, subalansuoto drėkinimo tam, kad oda atrodytų sveikai, spindėtų ir būtų atspari aplinkos poveikiui bei stresui, kuris sukelia odos dehidrataciją. Nepaisant metų laikų, bet kokios odos tipui reikalingas drėkinimas. Tyrimai rodo, jog milijonai susiduria su odos dehidratacija, kuri gali prasidėti sulaukus vos dvidešimties.

Nesvarbu, kaip intensyviai odą reikėtų drėkinti, „Artistry Hydra-V“ odos priežiūros linija siūlo priemonių, pritaikytų bet kokio tipo odai drėkinti. Ši linija ypač tinka jaunesnės kartos atstovėms iki 35-erių metų, kurioms senstančios odos problemos dar nėra tokios aktualios, tačiau rūpi kruopšti odos priežiūra siekiant ją intensyviai drėkinti.


Sužadinta vandens, įkvėpta atradimo

„Artistry Hydra-V“ odos priežiūros priemonės subalansuoja odos drėgmę ir sukuria stipriausią apsaugą. Ši kosmetika gaminama naudojant „Hydra Complex“ formulę, į kurią įeina reti ir vertingi ingredientai, kurie:

Atgaivina: Grynas Norvegijos fiordų vanduo skatina odos hidrataciją į paviršines odos ląsteles.

Pamaitina: Gausūs maistingųjų medžiagų mineralai išgauti iš rožinių Himalajų uolienų pamaitina odą skatindami drėgmės pasiskirstymą, saugojimą ir išlaikymą.

Papildo:
Maitinantis Havajų kopūstpalmės (acai) aliejaus ekstraktas išlaiko vandenį odoje ir leidžia drėgmei daug ilgiau išlikti.


„Artistry Hydra-V“ odos priežiūros linija keičia požiūrį į geriausius odos priežiūros ir drėkinimo sprendimus, – teigia Andrzej Sawicki, „Artistry“ kosmetikos produktų linijos ekspertas. – Šios priemonės duoda aiškiai matomus rezultatus. Vos jas pradėjus naudoti, odos drėgmės lygis padidėja 270%, o drėgmė išlieka 24 valandas“*.

Taip pat svarbu skirti sausą odą, kuri yra atskiras odos tipas, nulemtas genetikos, chroninių ligų ar kitų aplinkos veiksnių, nuo dehidratuotos odos. Dehidratuota oda – tai yra odos būsena, kai giluminiams odos sluoksniams itin trūksta vandens. Abiejų šių tipų oda reikalauja intensyvaus drėkinimo, kurį suteikti gali „Artistry Hydra-V“ odos priežiūros priemonės.

„Artistry“ kosmetikos linijos kūrėjai išsiaiškino, jog gilus ir ilgalaikis odos drėkinimas reikalauja kruopštaus darbo. Veido prausimo vandeniu nepakanka. Tyrimų rezultatai rodo, jog privalu odą drėkinti ir gerinti odos ląstelių būseną. Nors trumpalaikė odos priežiūra leidžia pasiekti teigiamų rezultatų, šie gali būti nepakankami, jei veikiosios dalelės odoje neužsilaiko.

Aquaporin genai veikia kaip nutekėjimo kanalai, kurie transportuoja vandenį per odos ląstelių membranas. Taip šie genai reguliuoja vandens kiekį ir padeda odai įsisavinti maistingąsias medžiagas. Šis atradimas paskatino „Artistry“ kosmetikos kūrėjus sukurti „Hydra Complex“ formulę – paslaptį į subalansuotą odos drėkinimą, ji naudojama „Artistry Hydra-V“ koncentruotame odos serume.


Paprasta sistema, neįtikėtini rezultatai

Į „Artistry Hydra-V“ liniją įeina septynios priemonės, kurios sudaro odos priežiūros sistemą, skirtą odai atgaivinti, pamaitinti ir atkurti, grąžinant jai prarastą gyvybiškumą. Oda atrodo ir tampa švelnesnė, minkštesnė ir elastingesnė, sekant šiais trimis žingsniais:Pirmas žingsnis: pasiruošimas

· Gaivus putojantis prausiklis

· Gaivus tonikas

Antras žingsnis: sužadinimas

· Gyvybingumo suteikiantis koncentruotas odos serumas

Trečias žingsnis: drėkinimas

· Veidui (pasirinkite vieną pagal savo odos tipą)

- Gaivinantis gelis (mišriai ir riebiai odai)

- Maitinantis gelio pavidalo kremas (visų tipų odai)

- Atkuriamasis drėkinamasis kremas (normaliai ir sausai odai)

· Akims

- gaivinantis gelio pavidalo paakių kremas


Apie „Artistry“

„Artistry“ odos priežiūros priemonės patenka tarp penkių labiausiai perkamų aukščiausios kokybės odos priežiūros priemonių prekės ženklų pasaulyje**. 1958 m. šį prekės ženklą įkūrė versli pora, vyras ir žmona, o „Artistry“ produkcija tobulėjo kartu su naujausiomis technologijomis ir išskirtiniais ingredientais, atsižvelgiant į biologinius ir aplinkos veiksnius, skatinančius vyrų ir moterų senėjimą, taip pat klasikinę ir metų laikų kaitai būdingą spalvinę gamą, kuriant kosmetiką veidui, akims ir lūpoms.


Aukštesnės kokybės kosmetikos priemonių receptūros remiasi pasauliniais tyrimais ir daugiau nei 900 mokslininkų, vadovaujamų tarybos, sudarytos iš mokslinės ir akademinės bendruomenės patarėjų žiniomis, dirbančių kartu, ieškant tobuliausių sprendimų grožio srityje.
Odos dehidratacija. Kas tai?

Didžioji dalis lietuvių nežino, kas yra dehidratuota oda ir kaip ja reiktų tinkamai rūpintis, parodė vienos didžiausių tiesioginių pardavimų kompanijų „Amway“ užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. Aštuoni iš dešimties apklaustųjų (76%) nežino, kad dehidratacija yra būdinga visiems odos tipams. Net 38% tiki mitu, kad odos dehidratacija yra būdinga išskirtinai tik sausai odai.„Su dehidratuotos odos problema susiduria milijonai žmonių visame pasaulyje. Dehidratuota oda – tai odos būsena, kai giluminiams odos sluoksniams itin trūksta vandens, dėl pažeistos apsauginės odos funkcijos oda netenka daugiau vandens nei įprastai. Tuomet ji tampa šiurkšti, jaučiamas tempimas. Dėl šių simptomų daugelis tiki mitu, kad dehidratuota odos būklė yra būdinga sausam odos tipui. Tačiau iš tikrųjų dėl drėgmės trūkumo gali nukentėti normali ar net riebi oda. Šių laikų gyvenimo ritmas: kondicionieriai, darbas kompiuteriu, temperatūrų pokyčiai, intensyvios saulės vonios ar soliariumai skatina odos dehidrataciją, todėl nei amžius, nei odos tipas nėra pagrindiniai rodikliai, kurie lemia drėgmės balanso pakitimus“, – komentuoja Andrzej Sawicki, „Artistry“ kosmetikos produktų linijos ekspertas.

Daugiau nei pusė (58%) apklaustųjų, atsakydami į klausimą, kaip rūpinasi dehidratavusia oda, nurodė šią problemą sprendžiantys gerdami daugiau vandens nei įprastai. 53% sako, jog naudojantys specialią kosmetiką, padedančią palaikyti odos drėgmę, 17% valgo maisto produktus, turinčius daug vandens, 15% nuolat konsultuojasi su dermatologais, o 5% naudoja natūralias priemones.

Vis dėlto paspartinti odos aprūpinimą drėgme tik iš vidaus yra sudėtinga, todėl vien kelios papildomos vandens stiklinės nėra išeitis, komentuoja specialistai. Geriausias būdas rūpintis išsausėjusia ar dehidratuota oda – tai kombinacija skirtingų veiksnių, kuriuos derinant galima efektyviausiai užtikrinti drėgmės balansą. Kovojant su odos dehidratacija svarbu rinktis kuo sveikesnį gyvenimo būdą – valgyti maisto produktų, turinčių daugiau vandens, gerti didesnį kiekį vandens, konsultuotis su dermatologu ir naudoti specialią kosmetiką, padedančią palaikyti odos drėgmę.„Amway“ siūlo sprendimą išsausėjusiai odai prižiūrėti ir drėkinti – naują kosmetikos liniją „Artistry Hydra-V“.

Man buvo labai įdomu išklausyti šią visą informaciją. Iš tikrųjų, esant odos dehidratacijai, tik vanduo nepadės. Reikia aprūpinti mūsų odą vandeniu ne tik iš vidaus , bet ir iš išorės, naudojant tinkamas kosmetikos priemones. Klaidinga manyti, kad drėkinti reikia tik sausą odą. Pristatymo metu sužinojau, kad drėkinti reikia ir riebią odą. Keista ar ne? Iš tikrųjų, nieko keisto tame nėra, kadangi riebiaodės dažniausiai naudoja labai sausinančias odą priemones. Po tokio streso, oda tiesiog reikalauja drėgmės. Todėl nepersistenkite su odos sausinimu, kadangi pasekmė gali būti - odos dehidratacija. Prezentacijos viešnia buvo - Gabrielė Martirosionaitė. Ji atskleidė, kad dirbdama grožio industrijoje, naudoja nemažai dekoratyvinės kosmetikos, keliauja, būna uždarose, kondicionuojamose, šildomose patalpose. Dėl šių veiksnių jos oda kartais atrodo pavargusi. Tačiau tik neseniai ji suprato, jog tokiais atvejais jos odai tiesiog trūksta vandens. Ji teigia, kad  norint išsaugoti gražią odą ir išvengti dehidratacijos, neužtenka tik sveikai maitintis ar gerti daug vandens, svarbu ją gaivinti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Taip pat mąstau ir aš - svarbus visapusiškas drėkinimas.


Kosmetikos linija Artisty Hydra- V man paliko didelį įspūdį pradedant nuo įspūdingų pakuočių, baigiant kosmetikos veiksmingumu. Pakuotės prabangios, jūros mėlynumo, kvapai labai malonūs. Prezentacijos metu išbandžiau serumą, po kurio oda tapo lygi akimirksniu. Tikiu, kad ir kitos priemonės daro stebuklus kaip ir ši. :) Labiausiai mane nustebinęs dalykas - prie kremo veidui pridėta mentelė. Kai pamačiau šį daikčiuką negalėjau patikėti savo akimis. Nerealu!!! Manau, kad kiekvienas gamintojas  turėtų pridėti prie kremo mentelę, kadangi yra labai nehigieniška kabinti priemonę pirštais (kaupiasi bakterijos ir tt). Matosi, kad gamintojai apgalvojo kiekvieną smulkmeną, kiekvieną detalę. Be to, šios kompanijos atstovės, nors ir yra jau gan garbaus amžiaus, atrodo tikrai puikiai. Kai žvelgi į tokias pasitempusias ir fantastiškai atrodančias moteris, norisi ir pačiai labiau rūpintis savo oda ir neužmiršti svarbiausio dalyko - odos drėkinimo. :) Prezentacijos pabaigoje kiekviena gavome dovanų. Valio ...:)) Kaip galima nesidžiaugti, jei kosmetika , bent jau iš pirmo žvilgsnio, pasirodė itin verta dėmesio. Viską išbandysiu ir būtinai pasidalinsiu savo atradimais su jumis. :) Nors teksto ir daug, tačiau tikiuosi jums buvo įdomu skaityti. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą