Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis

Apsilankymas L'Erbolario parduotuvėje PC Nordika


Labas vakaras, mielos mano skaitytojos. :) Šiandienos vakaro skaitiniams jums siūlau įrašą apie naujai atsidariusią parduotuvę - L'Erbolario PC Nordika , kurioje šiandien apsilankiau ir aš. Mano pirmi įspūdžiai bei daug daug nuotraukų skrieja jums. :))

Kai tik Beata pasidalino informacija apie šios parduotuvės atidarymą, iš karto norėjau važiuoti ir apžiūrėti visą asortimentą. Tai buvo penktadienis, o penktadienį užvaldė toks tinginiukas ,kad niekur nė kojos nenorėjau kelti. Susiplanavau nuvykti pirmadienį, tą ir padariau. :) Jau iš tolo matėsi išskirtinis parduotuvės dizainas, kuriame pasirinktos pagrindinės interjero spalvos - žalia, pilka bei balta. Interjeras labai jaukus, jaučiausi lyg būčiau tikrai ne Lietuvoje, o kažkur  jaukioje bei prabangioje parduotuvėlėje užsienyje.:)


L'Erbolario prekės ženklo tikslas - partnerystė su gamta. Žodis "erborate" reiškia žolių rinkimą laukuose, norint ištirti jų gerąsias bei gydomąsias savybes. Būtent tuo ir užsiėmė Franco šeima - jis bei jo žmona Daniela, kuri pagal specialybę buvo biologė bei kosmetologė. Kartu jie tapo pradininkais bei įkūrėjais L'Erbolario prekės ženklo. Kuriant šią kosmetiką jie rėmėsi savo šeimyninias receptais, kuriuos tobulino visą savo gyvenimą. 1978m. Franco Bergamaschi ir jo žmona Daniela Villa, įsteigė L'erbolario parduotuvę. L'erbolario kūrėjai pripažįsta, kad kosmetikos kūrime yra svarbi ir patirtis , žinios bei ateities technologijos bei pasiekimai, kurių pagalba galima sukurti dar labiau tobulesnę kosmetiką. L'erbolario bendrovė yra pripažinta tarptautiniu mastu.


Mane sužavėjo prekių gausa bei produktų suskirstymas į kategorijas. Galime rasti ir kvepalų, kvapų namams, žvakių, priemonių vyrams, priemones vaikams, moterims, yra net valiklių namams bei skalbiklių.. Argi ne puiku? :)

Taigi kategorijos:
For Facial Shin Care and Beauty
Make Up
Bio- ecocosmetics
Personal Beauty Care
Thte Fragrance Lines
Hair Care
The Men's Lines
The Baby Lines
Sun Lines
Home Products


Aš negalėjau išsirinkti kas man labiau patiko, nes patiko viskas. :) O taip, akys raibo nuo viso šito gėrio. Kvapai nerealūs, labai skirtingi, priemonių pasirinkimas taip pat. O jau pakuočių bei buteliukų gražumas. :)) Labai patiko kvapai namams, būtinai įsigysiu vieną. Tai pat man labai patiko linija Mandorla su migdolo riešutais. Kvapas labai įdomus bei viliojantis. Praktiškai noriu visko iš šios parduotuvės. Būtinai reikės įsigyti valiklį namams bei skalbiklį. :) Manau turės kvepėti visi namai po tokių priemonių.:) Kviečiu ir jus pasižvalgyti po šią parduotuvę.:) Juolab, kad turiu jums paruošusi labai daug nuotraukų. :)
Jei dar neapsilankėte šioje parduotuvėje būtinai užsukite. Tik nepažadu , kad išeisite nieko nenusipirkusios, nes pagundų labai daug. ;) 

Daugiau informacijos apie kosmetiką rasite čia: http://www.erbolario.com/it/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą