Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ARTDECO Mystical Forest High Definition Foundation Skysta pudra bei Mystical Forest Art Couture Lipstick Lūpų dažai



Žinau, kad ši mano testuojama pudra yra patobulintas variantas ankstesnės. Seno varianto neesu bandžiusi , todėl palyginti jas negalėsiu. Manau tai nėra didelė problema, kadangi mus labiau domina ne tai kas kažkada buvo, o tai , ką turime dabar. :) Šiandien susikoncentruosiu ties  ARTDECO High Definition Foundation Skysta pudra bei Art Couture Lipstick Lūpų dažais iš naujosios kolekcijos Mystical Forest. Parodysiu jums, kaip atrodo naujoji kolekcija, testuosime pudrą ant veiduko bei ,žinoma, pasakosiu apie labai gražaus atspalvio lūpų dažus. :)

Jei dar nematėte naujos Artdeco Mystical Forest kolekcijos ją galite pamatyti čia:


Man labai patiko visa kolekcija - tobulos rudeniškos spalvos, nagų lakai atrodo fantastiškai. Labai norėčiau juos išbandyti. Be galo patiko mistinio miško idėja!!:)

Pasakojimą pradėsiu nuo  ARTDECO Mystical Forest High Definition Foundation Skystos pudros.




Lengvas makiažo pagrindas natūraliai, nepriekaištingai odai. Visų tipų odai. Lengva, patobulinta tekstūra. Tobulai dengiasi ir susigeria, atrodo tarsi antra oda. Be kaukės efekto. Apsauganti ir prižiūrinti odą.





Pudros įpakavimas labai gražus , matinis buteliukas su dozatoriumi (dozatorių galima uždaryti pasukant dozatorių į kairę pusę). Tūris - 30ml, kaina ~ 25 eur, kvapas minimalus. Kaina gali skirtis kadangi keliose parduotuvėse yra akcijos ( Douglas bei Sarma parduotuvėse 20 proc nuolaida šiai kolekcijai. Su nuolaida pudros kaina ~ 20 eur).  Kai gavau testavimui šią pudrą , pažiūrėjau į atspalvį nr 52, iš karto pamaniau, kad gavau vėl per tamsų atspalvį ir negalėsiu tinkamai ištestuoti produkto. 
Iš viso yra trys atspalviai iš kurių jūs galite rinktis: 04 neutral honey, 45 light warm beige, 52 warm ivory.




Ant rankos pudra atrodo truputį tamsoka, tačiau kai ją užsitepiau ant veido įvyko stebuklas - atspalvis idealiai tiko. Skysta pudra tarsi prisitaikė prie mano veido odos atspalvio, atrodė labai natūraliai , tačiau užmaskavo odos trūkumus pakankamai gerai, nesuteikiant kaukės efekto. Dažnas atvejis, kai naudodama pudras aš jaučiu produktą ant veido, su šia pudra mano oda jautėsi lengvai, nebuvo jokio sunkumo ir perkrauto pudros pojūčio. Šią pudrą aš patarčiau naudoti dienos metu, jei jums reikia ilgo išsilaikymo ši pudra to pasiūlyti negali, kadangi po kurio laiko pradeda blizgėti. Jei makiažą užfiksuosite biria pudra , tuomet galėsite džiaugtis ir vakariniu makiažu, kadangi priemonė gerai laikysis ir nesubėgs į raukšlytes. Manau labiausiai ji tiktų normalią odą turinčioms merginos. Sausiaodėms gali truputį paryškinti odos šerpetojimus, o mišriaodėms teks dažniau fiksuoti veidą sausa pudra dėl odos blizgesio.  Aplamai, man labai patiko ši pudra - tobulas variantas jei norite natūralaus įvaizdžio, tačiau su gan geru maskavimu. Labai rekomenduoju ir jums išbandyti, ypač šiuo metu, kai pudrą galima įsigyti pigiau. Kam gi permokėti? Tiesa?:) Aš šiuo metu sirguliuoju mano veidas pabertas raudoniu, yra spuogelių, kapiliarų, paakiai patamsėję. Veidas tikrai atrodo sergantis. Mane išgelbėjo ši pudra. Jūs tik pažiūrėkit kaip gerai atrodo veidas po jos. Lygus ir gaivus. :) Tikrai nesitikėjau tokio gero maskavimo. 





Toliau keliauju prie Mystical Forest Art Couture Lipstick Lūpų dažų.


Naujos kartos lūpų dažai elegantiškoje juodoje pakuotėje. Suteikia natūralaus blizgesio, švelnumo, elastingumo bei sodrią spalvą. Lūpdažį rekomenduojame naudoti prieš tai panaudojus lūpų kontūrui skirta pieštuką, tepti su specialiu lūpoms skirtu šepetėliu.





Aš lūpdažį naudojau be jokių lūpų pieštukų, tiesiog užtepiau ant lūpų. Galiu pasakyti , kad jis tobulai  sudrėkino lūpas, jas neišsausino, be galo skaniai kvepia, sakyčiau, kad šokoladu, atspalvis subtilus ir švelnus. Aš labai pamėgau šį lūpdažį, mano turimas atspalvis 233 puikai tinka dienos metu. Yra dar keli taip pat labai gražūs, sodrūs atspalviai: 25A, 38A bei 675. Juos galite pamatyti čia:


Šio lūpdažio kaina ~ 16 eur, su nuolaida ~ 13 eur. Kai vyksta nuolaidos tikrai apsimoka pirkti.:) Seilė tysta pažiūrejus į atspalvį nr 675..Hmmm šio rudenio topinė spalva. :)


Apibendrinant noriu pasakyti, kad ši Mystical Forest Artdeco kolekcija yra tikrai verta dėmesio. Jei dar neparuošėte savo kosmetinės rudeniui, būtinai užsukite į parduotuvę ir pasižvalgykite po Artdeco stendus, tikrai kažką išsirinksite. O aš patariu atkreipti dėmesį į pudrą, lūpų dažus bei į nagų lakus. :) 


Šias priemones galite įsigyti Douglas, Sarma, Kristiana, Drogas parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą