Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

ATTIRANCE Green Tea & Kiwi šampūnas plaukams iš attirance.com


Nuotrauka iš čia
Nuotrauka iš čia

Man labai patinka maži šampūno buteliukai, kadangi juos labai patogu pasiimti visur su savimi į keliones ar tiesiog važiojant į svečius. ATTIRANCE kosmetika man be galo patinka - puiki kokybė, nerealiai gardūs produktų kvapai, prabangos pojūtis ir aukštas aptarnavimo lygis.:)Šis šampūnas toks švelnus, kaip arbatos lapeliai, ir gaivus kaip kivi vaisiai. Suderinus ingredientų antioksidacines savybes, šis šampūnas valo ir švelniai rūpinasi galvos oda, paliekant gaivos pojūtį. Sultingi kivi vaisiai ir kvapnioji žalia arbata pasižymi raminančiomis bei atpalaiduojančiomis savybėmis. Nuostabiai kvepiantys eteriniai aliejai suteikia reikiamą drėgmę plaukams, sumažina riebalinių liaukų išsiskyrimą, todėl plaukus reikia plauti rečiau, jie daug lengviau iššukuojami, nuostabiai spindi bei atrodo sveiki. Aromatinis bazilikų eterinis aliejus ir medetkų ekstraktas gausiai maitina plaukus ir galvos odą.
Sudėtis

Šampūno talpa - 75ml, kaina ~ 4,90 eur. Kaip ir minėjau tai yra kelioninio dydžio priemonė, labai graži pakuotė, atrodo prabangiai, labai sandarus butelius priemonė neišbėga. O kvapas koks !! Niam niam ..:))) Aiškiai jaučiasi kivi natos bei žaliosios arbatos mišinys. Šampūnas labai gerai išplovė galvos odą bei plaukus, jie tapo minkšti , labai kvepiantys bei glotnūs. ATTIRANCE turi labai didelį pasirinkimą šampūnų kvapų : yra ir su greipfrutu, melionu, apelsinu, cinamonu, citrina ir alyvuogėm. Rekomenduoju ir jums atkreipti dėmesį į šį prekės ženklą. Aš jau išbandžiau šios firmos kremą, valomąsias putas, kūno jogurtą ir esu be galo patenkinta. Mano aplodismentai šiam prekės ženklui. :)

Šį šampūną galite įsigyti čia: http://attirance.com/en/product/celojumiem-10/sampuni-57/green-tea-kiwi-refreshing-shampoo-for-greasy-hair-393-313


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

2 komentarai: