Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis

BeYu 24h Perfect Finish Foundation Kreminė pudra

Sveikos, mielosios. Šiandien jums noriu papasakoti apie BeYu Kreminę pudrą, kuri nepasakyčiau, kad man itin patiko... Apie jos pliusus ir minusus skaitome bloge. :)


Ką gi žada gamintojas? :)

Nepaprastai lengva pudra, kuri itin ilgai išlieka. Naujovė: lengva tekstūra, bet ilgalaikis rezultatas. Puikus padengimas ir matinis efektas be kaukės pojūčio. Švelnios tekstūros pudrą lengva užtepti. Rezultatas išlieka iki 24 valandų. Naudojimas: 1. gerai suplakite, 2. paimkite nedidelį pudros kiekį, 3. tolygiai užtepkite ant veido odos. Dermatologų patikrinta. Tinka jautriai odai. Be kvapiųjų medžiagų bei parabenų.
Visų pirma pradėsiu nuo to, kad testavimui gavau du šios pudros atspalvius 12 (labai geltonas) bei 28 (labai tamsus) (taip pat gavau mėginuką šviesaus atspalvio, tačiau su šiuo atspalviu veidas atrodo labai išbalęs). 12 bei 28 numeriukai yra tikrai tamsūs ir aš negalėjau tinkamai ištestuoti pudros , kadangi nei pasidažyti dienos metu, nei vakare su ja negalėjau. Jei su tokiu veidu išeičiau į gatvę, žmonės tikrai išsigąstų ir pasakytų , kad veidą išsitepiau Nutela. Todėl negalėjau nufotografuoti kaip veidas atrodo su šia pudra, nes, patikėkite, atrodo baisiai. Vat taip jau būna, kai atspalviai visiškai netinka, o maišyti su kitom šviesesnėm pudrom nenorėjau, kadangi juk testuoju BeYu pudrą, o ne skirtingų pudrų mišinį. Iš tikrųjų, labai nuliūdau , kad teko pasitenkinti tik mėginuku, na, bet ką padarysi.  Apie pudrą spręsti iš mėginuko labai sunku, kadangi ją reikia panaudoti bent jau savaitę ir pamatyti kaip oda jaučiasi, ar neatsirado niežulys, ar nesausina odos ir tt. Pradėsiu nuo pliusų. Šios kreminės pudros tekstūra lengva, maskavimas gan geras, konsistencija vidutinio skystumo. Labai gražiai pasidengia , suteikia matinį efektą, neturi aitraus kvapo.

Minusai. Kreminė pudra tikrai neišsilaiko 24h, po kurio laiko oda pradeda blizgėti. Nelabai patogu , kad kreminė pudra yra be dozatoriaus. :( Be to, kai buvau užsitepusi nr 28, po kurio laiko pudra dar labiau patamsėjo, o atspalvis 12 išvis tapo oranžinis. Labai apgaulinga buteliukų išvaizda, kadangi neatidarius buteliuko atspalviai atrodo gan šviesūs, todėl būtinai testuokite ant rankos ar kaklo, tokiu būdu tikrai įsitikinsite ar atspalvis jums tinka. 


Apibendrindama negaliu pasakyti galutinės nuomonės, kadangi pudrų spalvos man netiko ir negalėjau jų tinkamai ištestuoti. Manau jei būčiau gavusi šviesesnius atspalvius galbūt pats vaizdas ant veido man būtų labiau patikęs nei dabar. Pirkti ar nepirkti spręsti jums. :) Galbūt esate bandžiusios šią pudrą? Pasidalinkite savo įžvalgomis. :) 

Šiuos produktus galite įsigyti Kristiana bei Kosmada praduotuvėse

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą