Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 18 d., penktadienis

BeYu La Cote d'Azur by IRMA šešėlių paletėVos tik gavau šią paletę testavimui - puoliau dažytis.:)) Paletės spalvos labai gražios, lengvai pritaikomos tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Kviečiu ir jus iš arčiau susipažinti su šia palete bei BeYu heroja Irma. :) Parodysiu jums kaip kolekcija atrodo parduotuvėje bei papasakosiu savo įspūdžius apie šią paletę. :)


Atspalvių pasirinkimas


Taip atrodo kolekcija parduotuvėje Kristiana


Su šia palete makiažo nedariau, kadangi ji yra labai universali. Galima pasidaryti tiek dieninį, tiek vakarinį akių makiažą, priklausomai nuo situacijos bei norų. Spalvos be galo universalios, pigmentacija labai gera, paletėje yra veidrodėlis bei šepetėlis. Aš jums jau kažkada sakiau, kad norint atlikti tobulą veido ir akių makiažą, jums prireiks profesionalių šepetėlių, todėl šepetėlis, kuris yra šioje paletėje jūsų neišgelbės. Deja.. :) Aš nežinau kodėl gamintojai nesusivokia, kad prie palečių turi būti pridėtas bent vienas normalus ir geras šepetėlis. Aišku, kaina šoktelėtų dar labiau.. Galbūt dėl šios priežasties gamintojai pasirenka pigesnį variantą. :)

Patiko paletės jaunatviškas dizainas, kuriame pavaizduota BeYu heroje Irma. Visgi Nude atspalvių paletės man yra pačios gražiausios. :)) Jei galvojate ir vis neišsirenkate kokių spalvų paletę nusipirkti, pirkite neutralių ir šiltų atspalvių paletes tokias kaip ši. Tikrai neapsiriksite.:)Šią paletę galite įsigyti Kristiana bei Kosmada praduotuvėse

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

1 komentaras:

  1. Sveiki, nepaminėjot, ar gerai tepasi ir ar lengvai išsisklaido šešėliai, ar ilgai laikosi? :)

    AtsakytiPanaikinti