Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienis

Douglas dekoratyvinės kosmetikos spaudos konferencija - prezentacija


Šiandien iš pat ryto skubėjau į "Douglas" dekoratyvinės kosmetikos spaudos konferenciją/ prezentaciją. Vasaros sezonu jau spėjau atprasti nuo rytinių kamščių, tačiau rugsėjis neleidžia mums jų pamiršti. Deja...:) Nors ir prastovėjau kamštyje, atvažiavau laiku. :) Kaip aš praleidau savo rytą skaitom bloge. :)

Visų pirma, noriu pagirti organizatorius, kurie surengė šią prezentaciją. Viskas buvo apgalvota nuo A iki Ž. Įžengus pro restorano "Pankolis Brolis" duris, mane pasitiko Douglas atstovė, kuri iš karto pasiūlė man patogiai įsitaisyti, atsigerti kavos bei pasižvalgyti po kosmetikos stendus , kol susirinks visi svečiai . Restoranas buvo labai gražiai papuoštas gėlėmis, mūsų laukė labai skanūs užkandžiai, gėrimai , dovanos, smagūs pašnekesiai bei, žinoma, Douglas dekoratyvinės kosmetikos naujovės. Kai taip pasitinka - tikrai nesinori niekur išeiti.:) Šį kartą daug nekalbėsiu, o pasidalinsiu šios prezentacijos nuotraukomis.:)
Visi produktai atrodo labai viliojančiai, būtinai nuvažiuosiu į Douglas parduotuvę įdėmiau apžiūrėti.:)

Buvo pristatyti trys makiažo variantai:

Natūralus įvaizdis
Paryžietės įvaizdis
Dūminis mėlynas įvaizdis

Man labiausiai patiko ryškus dūminis mėlynas. Jis puikiai tinka vakarui. Tikrai neliksite nepastebėtos.:)

Gavome Douglas atmintinę. Rodau jos turinį. :)
Kiekviena dovanų taip gavo Douglas grožio dėžutę, kurioje buvo staigmenėlės mums. :) Būtinai išbandysiu gautas naujienas ir pristatysiu jas jums. :) Labai nekantrauju, nes produktai atrodo labai viliojančiai. !!!! :)))Ačiū Douglas komandai už puikiai praleistą laiką. :)))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą