Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 18 d., penktadienis

FENJAL Rich Shower Oil Dušo aliejus bei Sensual Body Oil Kūno aliejusŽinau, kad Šveicariški laikrodžiai yra labai geros ir aukštos kokybės, todėl manau,kad kosmetika savo kokybe tikrai neturėtų nusileisti. :) Jau ne vieną šimtmetį  aliejai buvo naudojami siekiant gražesnės odos, žvilgančių plaukų ar stiprių nagų. Šį kartą pasakoju apie Fenjal aliejus kūnui.:)

„Fenjal“ – tai Šveicariška kokybė, nepakartojamas aromatas ir odos priežiūros priemonių kūrimo patirtis, kaupiama nuo 1962-ųjų. „Fenjal“ kūno priežiūros priemonės garsėja puikia kokybe, nepakartojamu aromatu, atspindi išskirtinę gamintojų kompetenciją. Intensyvūs mokslo tyrimai ir diegiamos sveikatos priežiūros naujovės leido kurti įvairius, nepakartojamus „Fenjal“, gaminius. 

Turiu dvi skirtingas priemones: Rich Shower Oil Dušo aliejų bei Sensual Body Oil Kūno aliejų"Rich Shower Oil" dušo aliejus pavirsta švelniomis putomis, kurios maitina ir drėkina odą bei suteikia komforto pojūtį. Sudėtyje esantys vertingų aliejų kompleksas su maitinamuoju vinuogių kauliukų aliejumi bei prabangus gėlių aromatas kiekvieną akimirką duše paverčia malonumo akimirka. Tyrimai patvirtina jog oda, panaudojus "Rich Shower Oil" dušo aliejų, tampa minkštesnė ir sudrėkinta.


Sensual Body Oil Kūno aliejaus efektyvumas padidėja jei jį tepsite iškart po dušo, ant vis dar drėgnos odos. Aliejaus sudėtyje esantys vertingų aliejų kompleksas su pasifloros aliejumi maitina odą ir suteikia komforto. Itin švelnios tekstūros kūno aliejus greitai įsigeria į odą ir nepalieka riebumo pojūčio. Patogus aliejaus buteliukas su purškikliu palengvina jo naudojimą. Aliejus apgaubia kūną jausmingu aromatu ir šilko švelnumu. Šio kūno aliejaus išskirtinumas slypi naujoviškoje formulėje, kuri minkština ir švelnina odą ir šis efektas išlieka ilgai po aliejaus naudojimo. Aliejus atkuria odos hidrolipidinį sluoksnį. Tepant aliejų masažinaias jūdėsiais suaktyvinama kraujotaka, o tai padeda stangrinti odą.Žinau, kad yra merginų, kurios nemėgsta aliejų, o mieliau renkasi kūno pienelius, kremus ir tt. Yra ir tokių, kurios dievina kūno aliejus. Būtent jums Fenjal priemonės turi patikti. :) Dušo aliejus labai švelniai plauna odą, kvapas augalų,vos juntamas, švelniai putoja, nesausina odos. Man labai patiko šis dušo aliejus, oda tapo švelni, lygi. Jei turite šerpetojančią odą, patariu išbandyti. Šis dušo aliejus turėtų sutvarkyti šias problemas. Tikiu, kad džiaugsitės lygia ir švelnia oda. Tūris 200ml, kaina ~ 6,80 eur.  

Purškiamas aliejus man patiko truputį mažiau, kadangi aš esu mėgėja kūno losjonų, o ne aliejų, tačiau aliejų mylėtojoms šis produktas turi patikti, nes įsigeria į odą gerai, l pamaitina odą, nelieka riebumo jausmo, be to , labai patogus purškiamas dozatorius, kuris leis patogiai užsipurkšt reikiamą kiekį ant odos. Labai noriu pagirti gamintojus už sandarų buteliuką. Kiek esu turėjusi kūno aliejų visi išbėgdavo dėl nesandarus buteliuko dizaino...O šis, nors ir plastikinis buteliukas, puikiai laiko priemonę savo vietoje, kur ji ir turi būti. :) Gal dėl šios priežasties man nepatikdavo aliejai, nes nuolatos priemonės išbėgdavo. Dabar bandysiu prisipratinti save prie aliejų, juolab, kad produktai tikrai labai geri.  Tūris 150ml, kaina ~ 9 eur.


Ir šį kartą Šveicariška kokybė buvo puiki , todėl rekomenduoju atkreipti dėmesį ne tik į šiuos produktus, bet ir į visą Fenjal produkciją. :)

Šiuos produktus galite įsigyti Kristiana bei Kosmada praduotuvėse

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą