Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis

Gosh makiažo šepetėliaiJei norite pasidaryti tobulą makiažą- jums tikrai prireiks profesionalių, labai geros kokybės šepetėlių. Turiu kelis šepetėlius iš Gosh, kuriais esu be galo patenka , todėl noriu ir jums papasakoti apie juos plačiau. :)


Pradėsiu nuo šepetėlių dizaino - juodi, matiniu kotu. Šereliai be galo minkšti ir švelnūs. Šie šepetėliai turi be galo didelį pliusą - ant kiekvieno šepetėlio parašyta kam jis yra skirtas. Tai itin svarbu, kadangi kartais merginos prisiperka daug šepetėlių, pasimeta jų gausoje ir nebežino kam kuris skirtas, ir kam vieną, ar kitą, šepetėlį naudoti.  Ant šių Gosh šepetėlių viskas parašyta, todėl vargti tikrai nereikės. :) Be to, šie šepetėliai labai kokybiški, kadangi man neiškrito nei vienas šerelis iš šepetėlio, kaip neretai nutinka. Aš jau ir ploviau juos ir vėl dažiausi, todėl kokybė tikrai išbandyta. Mano turimi šepetėliai:POWDER 003
MINERAL POWDER 007
FOUNDATION 011
CONTOUR 013
EYE SHADOW SLANTED 027
LIP/EYELINER 029
Powder 003 - skirtas sausai pudrai padengti. Šepetėlis gan didelis, labai patogus padengti birią pudrą. Labai minkštutis, todėl su juo nerealiai smagu dirbti.


Mineral powder 007 - skirtas mineralinei pudrai padengti. Su juo dirbti vienas malonumas. Puikiai paskirsto pudra bei ją išsklaido.


Foundation 011 - skirtas makiažo pagrindui padengti. Gan masyvus, tačiau dirbti su juo patogu. Be to jis nepalieka dryžių. Tai itin didelis pliusas.


Contour 013 - skirtas veiduko kontūravimui. Kirstu šepetėliu labai lengva paryškinti skruostikaulius, puikiai išretušuoja kontūruojamą vietą.


Eye shadow slanted 027 - skirtas akių pavedimui. Brėžia labai tiesią ir lygią liniją. Labai patiko. Aš ji dar sugebu panaudoti ir antakiams.:))


Lip/ Eye liner 029 - skirtas tiek akių, tiek lūpų kontūrui brėžti, tačiau aš dažniau naudoju jį lūpoms.

Apibendrindama, galiu pasakyti , kad šie Gosh šepetėliai labai kokybiški, gražaus dizaino, šereliai nuostabūs, todėl siūlau atkreipti į juos dėmesį.:)

Šias priemones galite įsigyti: http://www.e-kosmada.lt/ bei http://www.kristiana.lt/ 
parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą