Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 18 d., penktadienis

Hidrogelio-kolageno lapeliai-kaukė paakiams iš tiesioggrazi.ltPaakių oda skiriasi nuo veido odos, ji yra plonenė, gležnenė, kapiliarai arčiau, todėl paakiams netinka tie patys kremai kaip visam veidui. Paakių oda – itin  neatspari neigiamam aplinkos poveikiui. Joje labai mažai riebalinių liaukų, todėl ši veido sritis greitai išsausėja ir pradeda raukšlėtis. Negana to, per dieną žmogus sumirksi daugiau nei 10 tūkstančių kartų, juokiasi, raukosi, taigi paakiams nuolatos tenka didelis krūvis. Štai kodėl būtina reguliariai rūpintis paakių oda ir padėti jai išlikti jaunai. Šiandien jums papasakosiu apie kolageno lapelius paakiams, kuriuos būtinai turite išbandyti.:)

Didžiausia klaida , kurią daro moterys - naudoja paprastą kremą ir akių sričiai. Tokie kremai yra visiškai nepritaikyti paakių odai. Aš dažniausiai paakiams naudoju serumiuką (žinoma, geriausiai būtų jei turėtumėte natūralų produktą), tačiau jau kurį laiką naudoju dar vieną super dalykėlį - kolageno lapelius paakiams. Tokių lapelių yra įvairių įvairiausių, aš išbandžiau L'biotica firmos lapelius, kurie man be galo patiko dėl iš karto matomo ir jaučiamo efekto.  Turiu dviejų skirtingų rūšių pakuotes:


Hidrogelio-kolageno lapeliai-kaukė paakiams. Mažina tamsius ratilus ir paburkimą (3x2 vnt)
Hidrogelio-kolageno lapeliai-kaukė paakiams. Mažina raukšles (3x2 vnt) 


Hidrogelio-kolageno lapeliai  mažinantys tamsius ratilus ir paburkimą
Hidrogelio lapeliai su kolagenu, dviskiaučių ginkmedžių, paprastųjų saldymedžių aktyviaisiais ekstraktais stangrina paakių odą, mažina juodus ratilus ir nuovargio žymes. Hidrogelio lapeliai veikiami kūno šilumos pamažu išskiria aktyviąsias medžiagas į giliuosius odos sluoksnius.


Hidrogelio-kolageno lapeliai mažina raukšles
Hidrogelio lapeliai su kolagenu ir retinoliu drėkina paakių odą ir didina jos elastingumą. Hidrogelio lapeliai veikiami kūno šilumos pamažu išskiria aktyviąsias medžiagas į giliuosius odos sluoksnius.


KAIP NAUDOTI

Kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite veidą.

Lapelius atsargiai uždėkite paakių zonoje – jie turi gerai prilipti, palikite 20-30 min.

Likusį gelį (nuėmus lapelius) švelniai įmasažuokite į odą.

Siekdami ilgalaikio jauninamojo poveikio šiuos lapelius naudokite 1-2 kartus per savaitę.
Naudoti išoriškai. Nenaudoti jei esate alergiški bet kuriai sudedamajai daliai.Taigi, kaip ir minėjau, turiu dviejų rūšių pakuotes. Mano paakiai nėra idealūs, yra ir mažų raukšlyčių, gan patamsėję. Žinau, kad tamsūs paakiai gali būti dėl kelių priežasčių ; kapiliarai yra labai arti odos, arba netinkama mityba, stresas, nuovargis ir tt. Kiekvienoje pakuotėje yra po šešis lapelius, kurių jums užteks trims kartams. Šiuos diskelius labai lengva naudoti, visa instrukcija parašyta ant pakuotės. Užsidėjau lapelius, palaukiau 30 min ir bėgau žiūrėti rezultato. :) Aš buvau be galo patenkinta rezultatu, kadangi nesitikėjau pamatyti rezultato po pirmo naudojimo. Oda buvo visiškai lygi, patempta, sudrėkinta, dingo ryškus paakių tamsumas, nuovargio žymės. Toks jausmas , kad šie lapeliai nuramino paakius ir jie atrodė žvaliai bei atsigavę. Labai keista, kad kažkokie lapeliai taip gali pagerinti paakių odos būklę.  Ar rekomenduoju? Be jokios abejonės ir tikrai pirksiu dar!!!!! :) Kaina ~ 4 eur. 

Šias priemones galite įsigyti čia: http://www.tiesioggrazi.lt/

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą