Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis

Luxury Argano Šampūnas bei Luxury Argano Kaukė iš emmediciotto.ltArgano aliejus, dar vadinamas skystuoju auksu, tai ekologiškas produktas, kuris yra išgaunamas iš argano medžių sėklų, šie medžiai auga Maroke. Argano riešutuose gausu naudingų maistinių medžiagų, Vitamino E, riebalų rūgščių, todėl tai itin naudinga priemonė odos ir plaukų gyvybingumui palaikyti. Nenuostabu, kad gamintojai labai pamėgo šį ingredientą ir su malonumu jį naudoja šampūnuose bei plaukų kaukėse. Šiandien kaip tik jums papasakosiu apie EME priemones iš Argano kolekcijos - LUXURY ARGANO ŠAMPŪNĄ bei LUXURY ARGANO KAUKĘ. Skaitom. :)LUXURY ARGANO ŠAMPŪNAS (250ML)

Tai prabangus šampūnas skirtas trapiems, sausiems bei pažeistiems plaukams. Karališki ingredientai, tokie kaip grynas arganų aliejus bei kiti turtingi igredientai, užtikrina puikų drėkinimą, maitinimą, bei aprūpinimą vitaminais. Dėka šių vertingų savybių plaukai tampa minkšti, šilkiniai ir žvilgantys.LUXURY ARGANO KAUKĖ (250ML)

Atkuria dehidratuotų plaukų drėgmę.
Maitina plaukus.
Sustiprina plaukų struktūrą.
Užtikrina natūralų blizgesį.
Plaukai tampa lengvai iššukuojami.

Po luxury argano šampūno ant drėgnų plaukų uždėkite luxury argano kaukės, gerai paskirstykite ant plaukų, iššukuokite retomis šukomis ir palaikykite kelias minutes. Išskalaukite ir nusausinkite rankšluosčiu. Po to plaukus pamaitinkite nedideliu kiekiu luxury argano aliejumi. Išdžiovinkite.

Naudojau šias dvi priemones kartu, kad pamatyčiau geriausią rezultatą. Priemonių kiekis labai didelis net 250ml (šampūno kaina ~ 19 eur, kaukės ~ 28 eur), pakuotės patogios - išspaudžiamos. Vien dėl nerealaus kvapo galima mylėti šias priemones, tačiau jos sugeba tikrai daugiau nei tik skleisti malonų kvapą. :) Šampūnas šviesios spalvos, lengvos konsistencijos, gerai putoja. Man pirmą kartą plaukų plovimas buvo kaip SPA procedūra.:))) Nuostabūs kvapai, jau plaunant plaukus jautėsi, kad plaukučiai tapo minkštesni, ne tokie kieti. Argano kaukė taip pat be galo kvepianti, jos spalva švelniai oranžinė, konsistencija gan standi. Na, o jau po kaukės plaukai visiškai atsigavo. Kaip gamintojas ir žadėjo jie tapo pamaitinti, šilkiniai bei žvilgantys. Aš visą dieną jutau ant plaukų nuostabų kvapą, net mano vyras pasiteiravo kokiais kvepalais aš pasikvėpinusi .:))) Ogi jokiais. :)) Taip  skaniai galima kvepėti ir turint tik puikias priemones plaukams. Tiesą pasakius, aš neesu didelė mėgėja kaukių, kadangi reikia laukti , aš mieliau renkuosi aliejus plaukas. Jau buvau rašiusi apie nerealų Luxury Argano Aliejų plaukams. Jo apžvalgą galite rasti čia: http://groziopriemoniuapzvalga.blogspot.lt/2015/09/luxury-argano-aliejus-plaukams-is.html . 


Šampūną tikrai rekomenduoju,o jei man reikėtų rinktis tarp kaukės ar aliejaus plaukams, pasirinkčiau aliejų, jo poveiki tobulas , o ir laukti nereikia - užtepi ant plaukučių ir gali žygiuoti užkariauti pasaulio. :)) Kažkam tikrai per brangu nusipirkti visą plaukų priežiūros liniją, todėl mano pasirinkimas - šampūnas bei plaukų aliejus iš Argano linijos.:)Šias priemones galite įsigyti čia: http://emmediciotto.lt/lt/

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą