Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 29 d., antradienis

MAKE UP FACTORY Diamond Stripes Akių šešėliai


Labas rytas, mielosios. :))) Esu jau rašiusi apie šiuos Diamond Stripes akių šešėlius tik kito atspalvio. Gal prisimenate, kai kalbėjau, jog šie šešėliai primena skaistalus, kuriuos bandžiau naudoti ne tik akių makiažui, bet ir skruostams. :) Prisegsiu nuotrauką, kad prisimintumėte apie ką aš čia kalbu. Na, o šių žalsvų atspalvių šešėlius, tikrai nesupainiosi su skaistalais, todėl kam juos naudosime, jau aišku.:)

Kaip ir žadėjau, įkeliu nuorodą į ankstesnę apžvalgą:MAKE UP FACTORY Diamond Stripes Akių šešėliai

Turimas numeriukas 25.


Kitos spalvos:
No.10 Platinum Earth
No.15 Rosy Copper
No.20 Faded Bronze
No.25 Metallic Camouflage
Įpakavimas man labai patiko - matinis, prabangus įpakavimas. Dėžutė labai gerai užsidaro, viduje yra veidrodis. Šešėliai suskirstyti juostomis nuo labai šviesaus atspalvio iki tamsiai žalio, smaragdinio atspalvio. Visi atspalviai blizga, yra labai geros pigmentacijos, netrupa, yra lyg kašmyrinės konsistencijos, labai malonus pojūtis liečiant tarp pirštų. Šešėliai išsilaikė puikiai, tiesa, naudojau akių šešėlių bazę, tačiau, manau, ir be jos šešėliai laikytųsi ne ką prasčiau. Šioje paletėje parinktos spalvos labai tinka rudeniui.

Truputis įkvėpimui.:)


Nuotrauka iš čia

Nuotrauka iš čia

Nuotrauka iš čia
Nuotrauka iš čia

Šią priemonę galite įsigyti Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

2 komentarai:

  1. Patogu kabinti atskirus seselius sepeteliu? Kazkada zvalgiaus i panasu produkta is Inglot, tik trio, bet pasirode, kad bus sunku pakabinti spalvu nesumaisius. Grazus zalsvi atspalviai, kazin ar tinka prie melynu akiu 😊

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tikrai patogu ! Juostelės pakankamai plačios, tad bėdų neiškyla.:)) Mėlynoms akims ypatingai tinka žalsvi atspalviai .:))

      Panaikinti