Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienis

Make Up Store kosmetikos klubo narių vakarasSveikos, mielosios. Šiandien jums noriu papasakoti apie vakar vykusį Make Up Store kosmetikos klubo narių vakarą, kuriame dalyvavau ir aš. :)

Iš pradžių noriu pateikti jums truputį informacijos apie pačią Make Up Store kosmetiką.:)

MAKE UP STORE yra viena iš greičiausiai augančių Švedijos kompanijų, turinti daugiau kaip 180 parduotuvių 20 šalių visame pasaulyje. Tai ne tik profesionalios kosmetikos kompanija. Šis prekinis ženklas vienu didžiausiu prioritetu laiko edukaciją, todel siūlo ne tik profesionalius makiažus, bet ir profesionalias makiažo pamokas ir grupinius kursus. MAKE UP STORE orientuojasi į kiekvieno kliento asmeninius poreikius ir siūlo aukštos kokybės kosmetikos produktus protingomis kainomis. Make Up Store kosmetika yra profesionali, tačiau pritaikyta ir kasdieniniam naudojimui, kartu su stipriu pigmentu naudojama ir kuo daugiau natūralių ingredientų, tokių kaip alijošius, ramunėlės, įvairūs aliejai, sviestai ir kt. Produktai netestuojami su gyvūnais, kokybiški ir sveiki.
MAKE UP STORE klientai - tiek profesionalūsmakiažo meistrai ir modeliai, tiek paaugliai, namų šeimininkės, įmonių darbuotojai ir vadovai. MAKE UP STORE klientai yra visi, kuriems rūpi jų išvaizda ir domisi grožio mada.
Lankytojas pasitiko besišypsantis ir labai bendraujantis Make Up Store kolektyvas bei personalas, stendas informuojantis, kad visai Make Up Store kosmetikai bus suteikta 20 proc nuolaida,  šampanas (negalėjau atitraukti akių nuo įspūdingų taurių, kurios yra pagamintos specialiai pagal užsakymą Make Up Store) bei užkandžiai, labai jaukus ir prabangus parduotuvės interjeras (juoda- balta visada išliks klasika). :)


Iš šono žvelgiant į tokias kosmetikos parduotuves, galima pagalvoti, kad ten renkasi ypatingi klientai. Tačiau, patikėkite, ten renkasi patys paprasčiau žmonės, tokie kaip mes, kurie nori sužinoti tiek makiažo subtilybių, tiek gauti konsultaciją dėl makiažo priemonių naudojimo. Make Up Store kolektyvas be galo šaunus, merginos labai mielos bei paslaugios, todėl galite nesidrovėti ir drąsiai užeiti bet kada, tiesiog pasižvalgyti, ir jūs sulauksite tikrai daug patarimų bei gerą aptarnavimą. Viską galima išbandyti vietoje, esant poreikiui, visažistė parodys kaip tinkamai atlikti makiažą ir ant jūsų veiduko.


Make Up Store kosmetikos klubo vakaro metu buvo pristatomas to mėnesio makiažas.  Modeliu tapo visiems žinoma Ingrida Kazlauskaitė ant , kurios buvo perteikti svarbiausi šio mėnesio makiažo akcentai - ryškios lūpos bei akių pavedimas.Laura trumpai papasakojo apie mus laukiančią to vakaro programą, Make Up Store kosmetiką bei jų veiklą. Tai pat visažistė Barbora, viso makiažo atlikimo metu, pasakojo, kaip paruošti veidą makiažui, kokias priemones naudoti, kaip pabrėžti privalumus ir paslėpti veido trūkumus. Visos išgirdome naudingų patarimų bei juos įsisavinome.


Taip pat Laura mums papasakojo, kad Make up Store dalyvauja Fashion Vilnius renginyje , todėl, jei dar nedrįsote užsukti į parduotuvę, būtinai užsukite ir apžiūrėkite makiažo stendus Fashion Vilnius renginyje.


Po prezentacijos vyko loterija, kurioje buvo galima laikėti Make Up Store įsteigtus prizus, kurie atiteko net trim merginom.:)


Aš asmeniškai įsigyjau man labai reikalingą priemonę, kuri pas mane jau pasibaigė- Make Up Store birią pudrą (loose powder milk). Kadangi buvo 20 proc nuolaida, ja ir pasinaudojau. Be nuolaidos šios pudros kaina - 29 eur.  Galiu pasakyti, kad pudra nereali. Būtinai padarysiu atskirą įrašą apie ją.:)

Na , ir galiausiai rezultatas ir gražuolė Ingrida. :)


Make Up Store galite užsirašyti ir į makiažo kursus.:)
Man labai patiko šis vakaras. Išgirdau naudingų patarimų, smagiai pabendravau su kolektyvu bei kitomis blogerėmis. Kosmetikos pasirinkimas didžiulis, spalvų paletė taip pat džiugina, labai gera priemonių kokybė bei pigmentacija, galima rasti ir priemonių kūno, veido odos priežiūrai, ir net kvepalų, o kainos labai nesikandžioja. Make Up Store kosmetiką po truputį pildo nauja kolekcija, kurios dizainas ypač traukia akį - krokodilo odos pakuočių imitacija. Visi žmonės dirbantys su šiuo prekės ženklu labai tiki tuo ką daro, supranta ir didžiuojasi šiuo prekės ženklu. Labai džiugu, kad su tokiais entuziastingais žmonėmis teko susipažinti ir man. :)

O štai ir mes : Lithuanian Beauty blogerė Aliona ir aš :) 
Nuotrauka G. Janonytė


Make Up Store kosmetikos parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, Užupio g. 27/Polocko g.1.

1 komentaras: