Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 16 d., trečiadienis

Mixa kosmetikos prezentacija skirta jautrios odos savininkėm


Aš labai mėgstu įvairias prezentacijas bei kosmetikos pristatymus, nes susipažįstu su naujais žmonėmis, išgirstu daug naudingų patarimų kaip puoselėti ir prižiūrėti odą, todėl su malonumu į juos einu. Praeitą penktadienį lankiausi Mixa kosmetikos pristatyme, kuriame išgirdau daug naudingos informacijos apie jautrią odą. Todėl siūlau ir jums artimiau susipažinti su šiuo prekės ženklu ir galbūt jūs tai pat atrasite naudingos informacijos ir sau. :)


Visų pirma, noriu jums parodyti skaidres, kurias matėme prezentacijoje, kad turėtumėte supratimą apie tai, kas yra iš tikrųjų jautri oda. :) 

Dabar jūs žinote, kad jautri oda tai ne odos tipas, tai - būsena. Daugiau nei 60 % Lietuvos moterų teigia, kad jų oda yra jautri. Padarėme testą ir išsiaiškinome ar jūsų oda yra jautri. Sužinojome Mixa kosmetikos istoriją bei Mixa priemonių sudėtį. 


Mixa priemonių asortimentas

Iš skirtingų priemonių spalvų galime nuspėti, kad priemonės suskirstytos į tris linijas: drėkinanti linija (mėlyna),  linija itin sausai odai (oranžinė) ir  linija raustančiai odai (raudona).
Živilė iš Tunusipelnei bei aš :) Nuotrauka Antano MInkeviciaus

Pristatymo metu galėjome apžiūrėti visas priemones bei jas išbandyti. Mixa produktai yra labai švelnūs bei nealergizuojantys, todėl itin tinka jautrios odos priežiūrai.  Priemonių gausa taip pat labai džiugina: turime ir micelinį vandenį, ir kremą, ir prausiklį, ir net BB bei CC kremus... Pristatymo metu dermatologė mums pasakojo labai įdomų faktą -  Jei jūsų oda raudonuoja nuo lūpų į viršų (skruostai, kakta ir tt) - galimos problemos su skrandžiu, jei nuo lūpų žemyn (kaklas, krūtinė ir tt) - reikėtų atkreipti dėmesį į širdį. Tai štai..:) Jei susiduriate su odos raudoniu, būtinai atkreipkite dėmesį. Galbūt jums laikas lankytis ir pas gydytoją, o ne tik tepliotis kremukais. :)

O mes toliau šėlstam su Živile tarp Mixa raidžių:))
Nuotrauka Antano MInkeviciaus

Prezentacija buvo labai informatyvi, be to, gavome priemonių testavimui, kuriomis aš labai džiaugiuosi, kadangi pastaruoju metu mano oda tapo itin jautri. Artimiausiu metu išbandysiu bei aprašysiu turimas priemones . Išduosiu paslaptį.. Micelinis vanduo man labai patiko, BB kremas taip pat. :)))O jūs ar girdėjote apie  Mixa kosmetiką? :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą