Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 29 d., antradienis

MIXA Micelinis vanduo sausai ir jautriai odai
Tos, kurios atidžiai seka kosmetikos naujoves turbūt jau seniausiai išbandė micelinį vandenį. :) Manau, daugelis iš jūsų, pamilote šį produktą ir naudojate kasdienėje savo rutinoje. Na,o šiandien aš jums norėčiau dar kartą paaiškinti (jei kas nors vis dar nelabai supranta, kaip vanduo gali nuvalyti makiažą :) ) kas yra micelinis vanduo bei supažindinsiu jus su visiška naujove - MIXA Miceliniu vandeniu sausai ir jautriai odai. :)


Micelinis vanduo buvo naudojamas mažų vaikų odos sunkių ligų gydymui. Jame visai nėra šarmų, kurie sukelia odos išsausėjimą ir dehidrataciją. Aktyvių šarmų yra įvairiuose kosmetinėse prausimosi priemonėse. Moterims, kurių oda jautri, pažįstama alerginė reakcija ir odos paraudimas, atsirandantis iš karto po vienos iš šių priemonių panaudojimo. Todėl joms, ypač aktualu išsirinkti tinkamą veido valymo ir makiažo šalinimo priemonę.

Micelinis vanduo – tai skystis, tinkamas makiažo valymui, kuris yra praturtintas riebalų rūgštimis ir naudingomis medžiagomis. Micella išvertus iš lotynų kalbos reiškia „kruopelė, dalelė“. Mažytės dalelės, esančios miceliniame vandenyje sugeria odos riebalų perteklių ir makiažo priemonių likučius. Purvą ir negyvas odos ląsteles jos veikia kaip magnetas – ištraukia juos iš porų. Micelinis vanduo neveikia epidermio taip agresyviai, kaip kitos prausimosi priemonės, juo nusiprausus nejuntamas odos tempimas, jis nesukelia odos uždegimo. Šiame produkte nėra kvapiklių ar aromatizatorių, todėl tikrai nesukels alergijos, o kadangi jame nėra spirito, tai drėgmė iš epidermio paviršiaus neišgaruos. Beje, šis ypatingas vanduo gali pašalinti netgi vandeniui atsparią kosmetiką. Informacijos šaltinis http://www.15min.lt/

Tikiuosi jums tapo aiškiau ir nebeliko jokių klausimų dėl micelinio vandens veiksmingumo.:)MIXA – tai ypatingo dėmesio reikalaujančios jautrios odos priežiūros priemonių gamintojo prekės ženklas, 1924 metais išpopuliarėjęs Prancūzijos vaistinėse. Lietuvoje šių odos priežiūros priemonių už prieinamą kainą  galima įsigyti ir prekybos vietose Drogas ir Maxima. Visos MIXA odos priežiūros priemonės sukurtos su medicinos specialistų priežiūra, patikrintos dermatologų ir išbandytos su itin jautria oda. Be to, jų sudėtyje nėra alkoholio ir parabenų.

Buvau šio prekės ženklo pristatyme, apie jį plačiau galite pasiskaityti čia: mixa-kosmetikos-prezentacija
Mano turimas 400 ml Drėkinamasis micelinis vanduo ne tik puikiai nuvalo odą, bet ir intensyviai drėkina ją. Atitinka odos pH, todėl yra tinkamas jautriai odai. Dėl sudėtyje esančių elementų micelių, priemonė švelniai nuvalo makiažą ir nešvarumus vienu lengvu judesiu, netrinant odos. Praturtintas raminamosiomis savybėmis pasižyminčiu pantenoliu. Nuo jautrios veido ir akių odos švariai ir veiksmingai nuvalo makiažą, suteikia gaivios, nuramintos ir sudrėkintos odos pojūtį. Aš daug mieliau naudoju micelinį vandenį nei makiažo valiklį, kadangi jis daug švelniau valo odą bei jos netraumuoja. Labai rekomenduoju išbandyti būtent šį micelinį vandenį jei turite problemų su jautria bei sausa oda. :)

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą