Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis

Naujoji H&M kosmetikos priemonių linija! (Labai daug nuotraukų)Šiandien užsukau į Vilniaus Akropolį apsipirkti ir užsukti į H&M parduotuvę pasižvalgyti naujų drabužių bei pamatyti visišką naujieną - H&M kosmetikos priemonių liniją. Kadangi negalėsiu dalyvauti vakare šios kosmetikos pristatyme, nutariau tiesiog užsukti ir padaryti kelias nuotraukas, pačiupinėti kosmetiką ir parašyti mano pirmą įspūdį apie šį prekės ženklą.

Visų pirma, pasirinkimas milžiniškas...Ir nesvarbu ką jūs norite nusipirkti ar nagų laką, ar lūpų dažus, ar skaistalus , spalvų paletė tokia didelė, kad net labai išrankios spalvoms ras sau tinkantį.Pradėkime nuo nagų lakų. Jų kaina yra 4,99 eur, buteliukai savotiško dizaino (man labiau patinka ANNY nagų lakų dizainas), bet jau spalvos NEREALIOS. Aš buvau apakusi nuo tokios daugybės įvairių tonų, pustonių... Jau išsirinkau kelis , kuriuos būtinai nusipirksiu kitą kartą.:)Taip pat galime pamatyti didžiulį skaistalų pasirinkimą, pudrų, makiažo pagrindų. Yra ir kreminių pudrų, BB kremų, maskuojamų pieštukų, švytėjimą suteikiančių priemonių.


Be proto didelis lūpų dažų (nuo 7,99 iki 9,99 eur ), lūpų blizgių (5,99 eur), lūpų dažų pieštukų (5,99 eur) lūpų pieštukų (4,99 eur) pasirinkimas. Man labai patiko lūpdažių stendai, prie jų praleidau daug laiko. :))

O kokie šešėliai. Kažkas nerealaus. Galvojau , kad jų pigmentacija bus prasta, tačiau tikrai klydau, nes jų pigmentacija labai stipri. Vos nusivaliau nuo rankos šešėlius. :) Vėl gi , labai daug atspalvių, labiausiai patiko blizgantys šešėliai. Būtinai įsigysiu kelis. :))

Taip pat yra kelios šešėlių paletės,  kurios man tai pat patiko. Tik pasigedau truputis daugiau matinių spalvų.

Labiausiai apsidžiaugiau pamačiusi rinkinius antakiams. Jų kaina 6,99 eur. Į jį įeina antakių pudra ir vaškas. Būtinai nusipirksiu sau.:) Taip pat antakiams dar yra antakių formavimo gelis (6,99 eur), antakių pieštukas (3,99 eur).


Yra net ir makiažo šepetėliai, kurie atrodo visai neblogai.
Na ir galiausiai, kūno ir plaukų priežiūros linija. Kūno priežiūros liniją sudaro 5 kvapai: Baltas (Kašmyro skraistė), Rožinis (Rožinės svajonės), Žalias (Miesto jėga), Violetinis (Vidurnakčio mūza), Oranžinis (Meilė karibuose).

Šias linijas sudaro : kūno šveitiklis (4,99 eur), dušo želė (3,99 eur) , kūno losjonas (4,99 eur), kūno sviestas (6,99 eur), kūno dulksna (3,99 eur),  ir kvepalai (7,99 eur).


Na ir plaukų priežiūros priemonių asortimentas taip pat platus. Galima rasti ir šepečių, ir lako, ir balzamų, žodžiu , visko ko gali prireikti.


Viską apibendrinant, man tikrai patiko šios naujovės. Kainos nėra didelės, tikrai prieinamos, prekės traukiančios akį, didelis spalvų pasirinkimas. Dėl kokybės dar negalėčiau kažko pasakyti, juk pirma reikia išbandyti.:) Namuose dar kartą apsvarstysiu savo pirkinių sąrašą ir jau sekantį kartą viską nusipirksiu ir testuosiu. :)))


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą