Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis

"Saflora" Natūralus Šampūnas žolelių ekstraktų pagrindu bei Valomasis Pienelis nuo spuogų"Saflora" produkcija - viena iš tų, kurios nepasižymi įspūdingomis pakuotėmis, tačiau viduje slepia nuostabų produktą. Juk viršelis, tai tik momentinis efektas. Mes nusiperkame knygą su gražiu viršeliu, tačiau jei jos turinys mums nepatinka - mes jos nebeskaitome. Taip ir su kosmetika. Jei buteliukas mums pasirodo gražus, mes ji nuperkame, tačiau jei panaudojus produktą jis mums pasirodo neveiksmingas ir nevertas dėmesio, mes ji tiesiog išmetame arba nebenaudojame. Tai pagrindžia faktą, kad svarbiausia - tai, kas viduje. Šiandien jums papasakosiu apie du produktus iš Saflora, kurie turi ypač patikti natūralios kosmetikos mylėtojoms. :)
Natūralus šampūnas - purumas ir apimtis, žolelių ekstraktų pagrindu.


Švelnus šampūnas riebiems ir ploniems plaukams su gydomujų žolelių ekstraktais. Šampūno dėka plaukai bus lengvi ir purūs, nes šampūno sudėtyje nėra, apsunkinančių plaukus, komponentų.Jau sekančią dieną po galvos plovimo, o kartais ir tos pačios dienos vakare, ypač jei vaikščiojote su kepure, plaukai praranda purumą, pradeda labiau blizgėti, sulimpa sruogomis. Jeigu jūsų plaukai greit susiriebaluoja, reiškia, riebalinės liaukos išskiria daugiau riebalų, nei reikėtų.Riebalinių liaukų reguliatorių naudojimas gerina plaukų išvaizdą. Į šampūno sudėtį įtraukti ekstraktai, turintys riebalinių liaukų reguliuojantį poveikį: ramunėlių, medetkų ir saldymedžio ekstraktai. Lipidinio barjero galvos odos ir plaukų atkūrimui panaudoti juodųjų kmynų ir sezamų aliejai. Esant ploniems plaukams, naudojant per daug plaukų formavimo priemonių - plaukai gali atrodyti riebaluoti. Ploniems plaukams nenaudokite pernelyg daug plaukų formavimo priemonių. Po reguliaraus naudojimo šampūną riebiems ir ploniems plaukams, plaukai atgauna nepriekaištingą išvaizdą bei purumą. Taip pat teigiamą poveikį jūsų plaukams turi egzotinių eterinių aliejų ir absoliutų, sudarančių šampūno aromatą, kompozicija. Visi šampūno komponentai yra natūralūs.


Šampūno turime 200ml, kaina ~ 6,72 eur. Kaip ir minėjau , šis šampūnas yra visiškai natūralus. Man asmeniškai kvepia medetkomis. :) Labai nustebau, kad šis šampūnas gan gerai putoja, nes dažniausiai, priversti natūralų šampūną putoti ojojoj kokia sunki užduotis. Plaukus išsiploviau be didelio vargo, nepaliko jokių nuosėdų, plaukai tapo purūs ir minkšti. Visoms natūralistėms tikrai rekomenduoju.Valomasis pienelis nuo spuogų su arbatmedžių aliejumi.

Natūralūs valomasis pienelis gaivaus kvapo skirtas riebios ir spuoguotos odos kasdienei priežiūrai, nedirgina odos, tinka ir jautriai odai. Kreminė sudėtis švelniai, bet veiksmingai kovoja su visų rūšių spuogais, valo odos poras bei skatina odos regeneraciją, pašalina nešvarumus ir nuvalo makiažą, nuramina veido odą.


Poveikis:
• valo ir dezinfekuoja aknės pažeistą odą;
• apsaugo nuo spuogų plitimo;
• subalansuoja odos pH lygį;
• nuvalo makiažą;
• nuramina veido odą.


Šis valomasis pienelis turi citrusinį kvapą, tūris - 100ml, kaina ~ 6,43. Naudojant šį pienelį pastebėjau sumažėjusius spuogelius ant kaktos. Taip pat po šio  pienelio oda reikalauja kremo, todėl turinčioms labai sausą odą jis netiks. Labai gera produkto sudėtis, todėl ,vėlgi, labai rekomenduoja natūralios kosmetikos mylėtojoms. :)


Vertinančioms kokybę, natūralumą, tikrai rekomenduoju atkreipti dėmesį į Saflorą prekės ženklą bei siūlomą produkciją.

Šias priemones galite įsigyti čia: http://www.saflora.lt/lt

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą