Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. rugsėjo 8 d., antradienis

Sincero Salon Effect Matt, Effect Sugar Nagų lakaiDabar atėjęs pas mus tas bumas, kai visur šmėžuoja užrašas - MATT (matiniai lūpų dažai, matiniai šešėliai, matiniai buteliukai ir tt). Matiniai nagų lakai bei Sugar efekto nagų lakai - jokia ne naujiena, jų tikrai pilna visokių visokiausių. Bet šiandien pakalbėsime būtent apie Sincero filmos nagų lakus. Pažiūrėsime, ką mums gali pasiūlyti šis prekės ženklas. :)Visų pirma lakų flakonėliai yra gan įprasto dizaino, 11 ml, kaina ~3 eur.  Turiu du matinius (M9- šviesiai žydras, M5- avietinis) bei vieną Sugar efekto laką (08).
Matiniai nagų lakai yra labai kaprizingi. Su jais reikia labai kruopščiai lakuoti nagus, kitaip matysis kiekvienas defektas ir kiekvienas dryžis. O juk mes to nenorime?:) Konsistencija nagų lakų gan skystoka, be to, labai greitai džiūsta. Man pakako dviejų sluoksnių , kad nagai atrodytų gražiai . Aš neesu labai didelė matinių nagų lakų mylėtoja, tačiau šie atrodo visai neblogai. Matinių nagų lakų mylėtojos galite atkreipti dėmesį į šiuos lakus, galbūt rasite kažką savito. Man išsilaikė apie 3 dienas, gan neblogai. Pastebėjau, kad lakas nr M5 kažkodėl dengėsi geriau ir paprasčiau nei nr M9. Dėl šios priežastis man jis patiko labiau. Pamiršau paminėti, kad teptukai labai patogūs, gan dideli ir plokšti. 


Sugar efekto nagų lakas nr 08, patiko savo violetine spalva. Nagų lako paviršius gruoblėtas, su mažomis dalelytėmis primenančiomis cukrų. Išsilaikė taip pat neblogai, pirmas sluoksnis dengėsi gan keistai , nes atrodė, kad lakas labai skystas, tačiau antrasis sluoksnis jau visą situaciją pataisė ir efektas buvo ryškus. 

Man patiko šie lakai - greitai džiūsta, patogus šepetėlis, padori kaina. Ar pirkčiau dar? Nežinau, vien dėl to, kad neesu matinių lakų mėgėja. Visgi esu mylėtoja paprastų, veidrodinį efektą turinčių nagų lakų, tačiau matinių nagų lakų mėgėjoms turi tikrai patikti. :) Ar rekomenduoju? Taip. :)

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą