Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 16 d., penktadienis

Bellapierre All Over Face Contour and Highlighting Kit rinkinys veido kontūravimui iš bioteka.lt
Turbūt kiekviena žino ką reiškia veido kontūravimas. Veido kontūravimas  dažniausiai apibrėžiamas kaip veido bruožų, tokių kaip nosis, kakta, skruostikauliai, smilkinių sritis, smakras ir pan. išryškinimas atitinkamai šešėliais ar pašviesinimu, sukuriant kuo simetriškesnį vaizdą. Pagrindinis kontūravimo principas - šviesi spalva bruožus optiškai „iškelia“, o tamsi „įtraukia“. Taigi vietas, kurias norite paslėpti arba susiaurinti, tepkite bronzantu, o highligter'iu tas, į kurias norite atkreipti dėmesį. Aš be galo mėgstu kontūruoti veidą, dažniausiai tai darau atliekant vakarį makiažą, todėl, kad sukontūruotas veidas atrodo itin profesionaliai, jo pagalba galima išryškinti gražiausius veido bruožus ir paslėpti trūkumus. Aš neesu užkietėjusi natūralistė, nes dažniausiai dekoratyviniam vakariniam makiažui naudoju ne natūralias priemones, o profesionalias, dažniausiai visažistų  naudojamas priemonės, tačiau tikrai žinau, kad yra nemažai merginų, kurios itin atsakingai renkasi tik natūralias priemones, todėl šiandien šis įrašas jums itin patiks, kadangi mano pristatomas Bellapierre veido kontūravimo rinkinys yra 100 % natūralus. Su jo pagalba galima išgauti ne tik natūralų , bet ir itin ryškų kontūravimą.  Susidomėjote?:) Kviečiu pasiskaityti.:)Tradicinės maskuojamosios priemonės, pudros ir bronzantai yra pagaminti iš 90% užpildų ir 10% spalvinių pigmentų. Užpildai – tai dažniausiai talkas, mineralinė alyva, konservantai, dažikliai, cheminės kvapiosios medžiagos, kurie sukelia odos sudirgimus ir akne. Bellapierre mineralinė kosmetika susideda iš natūralių ingredientų: žėručio, cinko oksidų, geležies oksidų, titano dioksido. Šie mineralai yra kasami iš Žemės gelmių bei kruopščiai apdirbami iki smulkių dalelių. Mineralinė kosmetika neblokuoja odos porų bei puoselėja jos grožį ir sveikatą.
Bellapierre kosmetikos privalumai:
• Sudėtyje nėra talko, mineralinės alyvos, sintetinių priedų ir užpildų, dažiklių ir konservantų
• Priemonės yra testuotos dermatologų
• Pasižymi uždegimą odos uždegimą malšinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis
• Suteikia SPF 15 apsaugą nuo UVA ir UVB spinduliuotės
• Tinka visų tipų odai
• Suteikia odai gaivią išvaizdą ir sumažina raukšleles
• Tobulai užmaskuoja odos netobulumus ir pagyvina veido atspalvį
Bellapierre rinkinį All Over Face Contour and Highlighting Kit sudaro :

Maskuokliui skirtas šepetėlis, Kabuki šepetėlis, mineralinė kontūravimo pudra, mineralinė šviesinamoji pudra – net 5 priemonės įmantresniam ir kruopštesniam makiažui. Taip paprasta dailinti veido kontūrus namuose!


Pagal duotas gamintojo instrukcijas mes turime pasirinkti koks yra mūsų veido tipas pagal , kurį ir kontūruosime veidą. Gamintojas mums leidžia pasirinkti keturias spalvas: Fair, Medium, Dark bei Deep. Aš turiu Medium odos spalvai skirtą rinkinį, labai šviesios odos savininkės turėtų rinktis Fair. Taigi, pradedame kontūruoti veiduką.

1. Kabuki šepetėliu paskirstykite mineralinę pudrą ant viso veido – sukursite pagrindą veido kontūravimui. Jei jūsų oda lygi, neturite didelių problemų su veido raudonimi, kapiliarais išgausite žvalaus , lygaus veido efektą. Ši mineralinė pudra tikrai neužmaskuos tamsių ratilų po akimis bei labai didelių veido odos defektų. Gamintojas teigia, kad prieš mineralinę pudrą nereikia naudoti makiažo pagrindo, tačiau aš pabandžiau naudoti ir taip, ir taip, ir galiu pasakyti, kad naudojant makiažo pagrindą išgaunamas daug gražesnis, labiau maskuojantis efektas. Todėl jei norite natūralaus efekto naudokite tik mineralinę pudra, jei norite gerai užmaskuoto veiduko prieš mineralinę pudrą naudokite makiažo pagrindą esant norui ir maskuoklį. Su tokiu makiažu laisvai galėsite eiti vakare kur nors į vakarėlį.:)

2. Šviesi pudra skirta „iškelti" tas veido vietas, į kurias norite atkreipti dėmesį. Šios vietos kinta priklausomai nuo veido formos ( įkėliau jums veido modeliavimo schemą pagal veido formą). Šią pudrą naudoju pirštais tapšnojamaisiais judesiai padengiu norimas veido vietas. Naudoju pirštais todėl , kad tokiu būdu išgaunamas didesnis maskavimas nei naudojant šepetėlį.

3. Kontūravimas padės tam tikroms veido vietoms atrodyti labiau įdubusioms. Paimkite tamsiausią pigmentą, nedidelį jo kiekį užtepkite plona linija pradedami nuo žemiau esančios žandikaulio pusės, įstrižai tepdami link ausų. Taip pat užtepkite šiek tiek ant nosies, išorinių kaktos kraštų, ant žandikaulio linijos, kad skruostai atrodytų gaivesni. Iš viso rinkinio man ši priemonė patiko labiausiai. Pigmentas labai ryškus, turi šiek tiek blizgių dalelių, spalva nereali, puikiai sklaidosi, gražiai dengiasi. Kai darausi vakarinį makiažą iš šio rinkinio visada pasiimu šį tamsiausią atspalvį ir kontūruoju veidą. Labai patiko pridėtas šepetėlis skirtas tiek maskuokliui, tiek kontūravimui. Jo pagalba galima gražiai nubrėžti linijas ties nosies sritimi, pažymėti visas vietas, kurias norime kontūruoti. Rezultatas labai geras, puikiai išsilaiko.

4. Galiausiai švelniai išskaidykite sukurtus kontūrus Kabuki šepetėliu, kad spalvų perėjimas nebūtų ryškus ir atrodytų subtiliais. Kabuki šepetėlis labai minkštas, puikiai sulygino visus perėjimus.

Na ir viskas. :) Veidukas sukontūruotas.:) Aš ilgai naršiau internete skaitinėjau atsiliepimus, žiūrėjau video. Beje kelis noriu jums parodyti. Vaizdinė medžiaga visada geriau nei nuotraukos, todėl būtinai pažiūrėkite kaip šios merginos kontūruoja veidą su Bellapierre rinkiniu.:) (Beje, pirmoji mergina taip pat naudojo makiažo pagrindą, o tik tada kontūravimo rinkinį) Rezultatas nerealus..:)

Internetinėje erdvėje daug kas giria šį rinkinį. Aš manau, kad tai puikus sprendimas ne tik netūralistėms, bet ir kiekvienai mėgstančiai veido kontūravimą. Kaip ir minėjau, aš labiau pamėgau šį rinkinį naudoti su makiažo pagrindu, nes mano oda nėra ideali ir be jo mineralinė pudra nelabai gali paslėpti visus mano veido odos trūkumus, be to makiažas neatrodo taip įspūdingai kaip su kremine pudra. :) Iš šio rinkinio man labiausiai patiko nerealūs šepetėliai, kontūravimui skirta tamsiausia priemonė (2,35 g) bei mineralinė pudra (4g). Highliteris(2,35g) man nesuteikė labai ryškaus efekto jis labiau atrodo kaip šviesesnis atspalvis mineralinės pudros, tačiau naudojamas ant skysto pudros tikrai pašviesina gerai. Didžiausias pliusas šiam rinkiniui už natūralumą. Oda jausis gerai, galės kvėpuoti, nebus apsunkinta. Aplamai aš esu labai patenkinta šiuo rinkiniu, pritaikiau jį savo makiaže savaip ir man patinka.:) Tobulas dalykėlis labai džiaugiuosi jį turinti.:)

Šį kontūravimo rinkinį galite įsigyti bioteka parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą