Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 20 d., antradienis

BeYu lūpų blizgesiai Scandalous LipsLūpų blizgesiai dažniausiai yra naudojami kasdien, tiesiog švelniai pabrėžti lūpas bei joms suteikti šiek tiek atspalvio. Mano kosmetinėje atsirado nerealūs BeYu lūpų blizgesiai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo itin ryškūs bei sodrūs, tačiau ant lūpų yra vos matomi. Apie blizgesius lūpoms, kurie nesuteikia lipnumo jausmo, puikiai sulygina visas lūpų odos raukšlytes, ko pasekoje lūpos atrodo putlios bei lygios, pakalbėsime šiandien. :)
Turimi atspalviai 76 ir 38. Blizgesys numeriu 76 yra mano favoritas, ji naudoju bene kasdien. Jis švelnios nude spalvos, be blizgučių, labai smagiai dengiasi ant lūpų, sulygindamas jų paviršių. Jei noriu ryškesnio nude įvaizdžio iš pradžių naudoju lūpų pieštuką, o tik tada ant viršaus užsitepu šiuo blizgiu. Labai patogus , plokščias teptukas. Žinokit, tikrai nerealus blizgesys labai rekomenduoju. :)
Atspalvis numeriu 38 man patiko truputį mažiau , kadangi labiau mėgstu blizgesius be blizgučių, o čia jų yra pakankamai.:) Spalva į ružavumą, kas man taip pat nelabai patinka. :) Tačiau tai tik skonio reikalas, šiaip blizgis superinis. :) Blizgesiukų kainos ~ 7 eur, nėra kosminės ir tikrai prieinamos. Blizgesiai labai gerai drėkina lūpas, sulygina visus trūkumus bei paslepia odos šerpetojimus. Būtinai išbandykite.:)BeYu blizgesiai parduotuvėje


Šiuos blizgesius galite įsigyti Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą