Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 14 d., trečiadienis

BH Cosmetics Liquid Makeup Foundation skystas makiažo pagrindas iš topbeauty.lt


BH Cosmetics yra gerai žinoma visame pasaulyje dėl puikių, žaismingai įpakuotų makiažo palečių, kuriose rasite gerai pigmentuotas akių šešėlių spalvas bei nepakartojamas skaistalų, bronzantų ir skaistinamųjų pudrų kombinacijas. Šios kompanijos produktai yra labai mėgiami makiažo profesionalų, kadangi produktų pasirinkimas yra be galo platus, o kainos prieinamos visoms. Aš labai seniai norėjau išbandyti šios kompanijos Skystą makiažo pagrindą ir pagaliau aš jį įsigijau.:) Gera kaina bei užsienio blogerių pagyros padarė savo įtaką.:) Kuo gi mane sužavėjo šis pagrindas skaitome bloge.:)


Gamintojas teigia, kad BH Cosmetics Liquid Makeup Foundation skystas makiažo pagrindas leis jums lengvai susikurti švelnios ir nepriekaištingos odos įspūdį. Unikali formulė neapsunkina veido odos, makiažas išlieka visą dieną, tinka profesionaliam ar kasdieniam įprastam makiažui sukurti.Šį pagrindą radau elektroninėje parduotuvėje topbeauty.lt , nes daugiau nelabai kur jo yra (yra dar kelios internetinės parduotuvėlės, tačiau topbeauty jau patikrinta, nes pirkau ne vieną kartą iš čia .Kokybė puiki , aptarnavimas geras, žodžiu viskas puiku). Labai laukiau šito siuntinuko , nes nerealiai knietėjo kuo greičiau išbandyti. Taigi, makiažo pagrindas yra stikliniame buteliuke su pompa. Valio! Dievinu pompas, nes priemonės išspaudi būtent tokį kiekį kokio ir reikia. Konsistencijas tirštoka, kvapas priemonės labai malonus. Nelabai galiu paaiškinti koks tai tiksliai kvapas, tačiau kvepia lyg kvepalai. Labai sužavėjo. Riebus pliusas už stulbinantį kvapą.
Gamintojas teigia, kad kad BH Cosmetics Liquid Makeup Foundation skystas makiažo pagrindas leis lengvai susikurti švelnios ir nepriekaištingos odos įspūdį. Su šiuo skystu makiažo pagrindu galima išgauti lengvą bei vidutinį maskavimą. Puikiai galima sluoksniuoti sluoksniais, tokiu būdų turėsite labiau vakarui tinkantį makiažą (ši pudra neišgaus labai stipraus full coverage rezultato, todėl jei mėgstate būtent tokio tipo priemonės, teks pasiieškoti kito varianto arba sluoksniuoti daug sluoksnių). Priemonė dengiasi ant odos labai tolygiai (patariu naudoti beauty blender tapšnojamaisiais judesiais. Aš dievinu beauty blender, jokie šepetėliai man jo nepakeičia), oda jaučiasi puikiai, netraukia odos, o kaip tik suteikia jai minkštumo, lygumo,drėgnumo (nepagalvokite jog ši pudra suteikia riebumo pojūtį tikrai ne) pojūtį. Kai pasitepiau šiuo pagrindu veidas iš karto tapo gaivesnis ,žvalesnis.Šis pagrindas nėra matinis, būtent todėl oda ir atrodo žvalesnė bei gyva, kadangi yra labai mažas spindėjimas. Tai itin didelis pliusas, nes dauguma skystų pudrų labai apsunkina veidą ir suteikia pervargusios odos įspūdį. Labai dvejojau rinkdamasi atspalvį. Ši parduotuvė turėjo tris atspalvius: Light Olive, Light Rose bei Sand. Aš rinkausi tarp Light Olive ir Light Rose. Galiausiai apsisprendžiau , kad imsiu šviesesnį atspalvį, kadangi kiekvieną kartą perkantis pudrą internete bijau nudegti ir nusipirkti per tamsų. Dabar esu labai patenkinta savo sprendimu, kadangi artėja šaltas sezonas, veido odos atspalvis vis labiau ir labiau praranda įdegį, o ir pačios oda nėra tamsi (sakyčiau vidutinio tamsumo). Man labai negražu, kai merginos pasirenka per tamsų atspalvį, ypač tokį kuris yra į oranžinį. Atrodo tikrai nepatraukliai. Be to , jei spalva atrodytų per šviesi galima be didelio vargo ją sumaišyti su tamsesnio atspalvio makiažo pagrindu bei paryškinti veido kontūrus su bronzantu.:) Priemonė ant veido išsilaikė labai gerai, visą dieną oda jautėsi žvali bei neapsunkinta. Labai rekomenduoju ir jums šį pagrindą, tikrai puikus produktas ir už labai gerą kainą tik 8,40 eur. Dar vis negaliu atsidžiaugti nauju pirkiniu, kai sunaudosiu nusipirksiu pakartotinai.:))
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą