Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 13 d., antradienis

Biok Dermatology lūpų balzamas itin sausai lūpų odaiLūpų oda yra pati ploniausia, kraujagyslės labai arti paviršiaus. Rudenį ir žiemą reikia ypač saugoti lūpų odą. Dėl orų kaitos, sauso patalpų oro,vėjo jos gali pradėti šerpetoti, skilinėti. Bene dažniausiai susiduriama su skilinėjančiomis lūpomis. Tai ne tik neestetiškai atrodanti, bet ir išties skausminga problema. Šios problemos išvengti padės lūpų balzamas. Visai neseniai kompanija Biok išleido dermatologinę kosmetiką - Biok Dermatology. Būtent šios kompanijos naujovę - Biok Dermatology lūpų balzamą šiandien ir pristatysiu.:)


„BIOK Dermatology“ esmė ‒ atkurti sveiką fiziologinę odos struktūrą naudojant 100% natūralias aktyviąsias sudedamąsias dalis. Priemonėje naudojama Prancūzijoje išrasta inovacija ‒ 100% natūrali aktyvioji sudedamoji dalis BIOTILYS®. „BIOK dermatology“kosmetika sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su Prancūzijos laboratorija GREENTECH, kuriančia natūralias aktyviąsias kosmetikos sudedamąsias dalis visam pasauliui. Gydytojai dermatologai tapo pagrindiniais ekspertais, nulėmusiais priemonių funkcijas, kurios užtikrintų geriausius odos priežiūros rezultatus. Veido ir galvos odos priežiūrai skirtos priemonės papildytos aktyviąja sudedamąja dalimi BIOTILYS® lactobacillus pentosus ‒ šios sudedamosios dalies gebėjimas atkurti sveiką jautrios odos struktūrą įrodytas efektyvumo tyrimais.


Balzamas intensyviai drėkina, apsaugo, atkuria sveiką lūpų odos struktūrą. Priemonės efektyvumą užtikrina natūralus komponentas Carnauba vaškasAš pasidomėjau, kad Carnauba vaškas yra kilės iš Šiaurės Rytų Brazilijoje augančio augalo Copernicia prunifera. Vaškas turi hipoalerginių ir minkštinančių savybių, taip pat produktams suteikia šiek tiek blizgesio. Balzamo įpakavimas gan paprastas, tiesa, nustebino pati dėžutė, kuri yra gan didelė. Dar ilgai galvojau kam lūpų balzamui reikia tokios didelės dėžutės, bet tai jau matyt marketingo triukas. :) Man labai patiko išsukamo vazelino sprendimas, kadangi vazelinai, kurie yra indeliuose, neišsukami ir į kuriuos reikia kaišioti pirštus, man tikrai nepatinka, nes tai itin nepatogu bei nehigieniška. Kadangi gamintojas teigia, kad tai drėkinamasis balzamas , todėl to drėkinimo ir ieškome. Man labai patiko stiprus drėkinimas, puikiai jaučiasi, todėl abejonių nebeliko - gamintojas pažadą ištesėjo. :) Lūpos tapo minkštos, sudrėkintos bei apsaugotos. Šis produktas puikiai tiks toms, kurios kenčia nuo sutrūkinėjusių lūpų. Kvapo balzamas neturi, bespalvis, kaina ~ 2,59 eur. Manau tikrai puikus pasirinkimas rudeniui. Nuo šiol, šis produktas apsigyveno mano rankinėje.:) Labai įdomu išbandyti ir kitus šios serijos Dermatology produktus. Būtinai pasižvalgysiu po stendus.Biok Dermatology produktus galima įsigyti: didžiosiose Eurovaistinėse ir jų e-parduotuvėje, Ramunėlės vaistinėse bei biok e-parduotuvėje http://eparduotuve.biok.lt/lt/paieska?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=dermatology&submit_search.x=0&submit_search.y=0


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

1 komentaras: